DomůAkční nabídkaLikvidace skladu: gumy na přívlač za 5 korun. Český gigant spustil výprodej

Likvidace skladu: gumy na přívlač za 5 korun. Český gigant spustil výprodej

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS po skončené sezóně dravců čistí sklady! Milovníci přívlače tak nyní mohou získat celou řadu gumových nástrah na přívlač za opravdu „lidové ceny“. Některé gumy stojí jen 5 korun.

Gumy na přívlač patří k extra oblíbeným nástrahám na dravce. Tyto nástrahy totiž věrně napodobují všemožné vodní živočichy, na které rybí dravci agresivně útočí. Pokud patříte mezi fanoušky gumových nástrah na přívlač, pak vás rozhodně zaujme obrovský výprodej na rybářském e-shopu PARYS. Tady nyní některé gumy seženete za pouhých 5 korun

 

Gumové kopyto FOX Rage Zander Pro Shad UV

Extra populární nástraha na dravce, kterou na rybářský trh dodává oblíbená značka FOX Rage. Rybáři si nyní mohou obstarat některá gumová kopyta za výrazně lepší ceny. Zlevněné nástrahy FOX Rage najdete na e-shopu PARYS za „lidové ceny“.

Hlavní zbraní gumových kopyt FOX Rage jsou parádně atraktivní ocásky. Ty nejenže mají vynikající chod i při hodně pomalém vedení, zároveň ale mají i hrubší zakončení ve tvaru kopýtka. Díky tomu tak nástraha vydává opravdu hodně silné vibrace, díky kterým dravec nástrahu snáze vystopuje i za hodně špatné viditelnosti.

Rybáři si pak mohou tyto oblíbené gumy FOX Rage vybrat hned v několika zbarveních. K dostání je i naprostý hit v zeleno-oranžovém zbarvení. Právě tato kombinace jde ve vodě vidět i za hodně špatné viditelnosti, takže i proto právě tato gumová kopyta rybáři rádi používají při lovu candátů. Rybáři si ale mohou vybrat i méně tradiční barvy, které ale nejsou tolik okoukané.

Výrazným plusem je potom i použitý materiál. Jedná se opravdu o krásně měkkou gumu, díky které dravec nástrahu okamžitě po útoku nevyplivne. I proto je šance na úspěšné zaseknutí dravé ryby vyšší.

Letošní dravcová sezóna je sice pořád dost daleko, ale gumové nástrahy se vám ve skříni rozhodně nezkazí. Tak se připravte na novou sezónu podstatně výhodněji, protože takové ceny v dalších měsících už rozhodně k vidění nebudou. Zlevněné gumové nástrahy FOX Rage najdete na e-shopu PARYS za super nízké ceny.

 

Twister Ron Thompson Grup Curl Tail UV

Klasický twister je tou gumovou nástrahou, která při lovu na přívlač jen málokdy zklame. Dravce k útoku většinou zláká agresivně se vlnící ocásek, který donutí rybu k útoku. Zlevněné twistery najdete na e-shopu PARYS už od 5 korun za kus.

Tyhle twistery od značky Ron Thompson nabízí hned několik předností. Tou první je již zmíněný ocásek, který se svůdně vlní při vedení vodním prostředím. Ocásek je parádně měkký, takže spolehlivě pracuje i při hodně pomalém vedení. Tahle vlastnost je pak rozhodující třeba při pomalém vedení při lovu ve studené vodě.

Dalším plusem je potom samotné tělíčko nástrahy. To je krásně měkké, takže dravec nemá tendenci nástrahu ihned po útoku vyplivnout. Naopak! Díky zmíněnému materiálu ryba nástrahu spolehlivě „šlukne“, takže šance na úspěšné zaseknutí ryby je násobně vyšší. Na tělíčku pak najdeme drobné vroubky, které skvěle „drží“ nejrůznější tekuté atraktory (třeba spreje na dravé ryby).

Jelikož se jedná o výprodejovou akci, tak u každého druhu nástrahy Ron Thompson jsou k dostání různé velikosti. Rybáři si ale tyto twistery mohou vybírat v atraktivních barvách. Tou nejzajímavější z našeho pohledu je žlutá, která jde skvěle vidět i v zakalené vodě nebo vodě s velkým výskytem vodních řas. Zlevněné gumy Ron Thompson najdete na e-shopu PARYS už od 5 korun.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -