DomůAkční nabídkaLikvidace skladu: výprodej oblíbené značky na kapry. Slevy až tisíce korun

Likvidace skladu: výprodej oblíbené značky na kapry. Slevy až tisíce korun

- Reklama -

Na e-shopu PARYS aktuálně probíhá slevové šílenství na produkty od oblíbené kaprařské značky Cygnet. Rybáři si tak nyní mohou obstarat jak výrazně zlevněný camping, tak třeba bižuterii na kapry.

Rybářský e-shop PARYS to vzal pořádně „od podlahy“, takže dal slevu na obrovské množství produktů „s vyraženým“ logem Cygnet. Rybáři tak nyní mohou získat celou řadu věcí na ryby od této rybářské společnosti za výrazně lepší ceny. Ale bacha! Množství zlevněných věcí je omezeno! Na jaké zajímavé produkty se sleva vztahuje? Tady jsou naše tipy!

 

Transportní vozík Cygnet Sniper Barrow

Transportní vozíky jsou pro rybáře v posledních sezónách velmi oblíbenými parťáky. A není se čemu divit! Právě s transportním vozíkem je rybář schopný odvézt obrovské množství vybavení na velkou vzdálenost. Zlevněný transportní vozík na ryby najdete na e-shopu PARYS s velkou slevou!

Velkou výhodou tohoto transportního vozíku je obrovská nakládací plocha. Tu lze nastavit v délce od 74 do 97 centimetrů, takže rybář si tak může plochu přizpůsobit podle množství vybavení. Šířka nakládací plochy je potom 51 čísel, výška 44 centimetrů. Rybář se tak může spolehnout, že na vozík se vejde fakt hromada vybavení!

Na tomto vozíku hodně rybářů oceňuje to, že má velké kolečko, se kterým se parádně jezdí i na rozbahněném terénu. Navíc, vozík má nízko položené těžiště, takže se s ním komfortně řídí právě i na těžkém terénu, když je rybář hodně naložený.

Samozřejmě, zásadní vlastností je jednoduchá (ale bytelná) konstrukce, která dovoluje rychlé sbalení vozíku tak, aby se pohodlně vešel do kufru automobilu. Rukojeti jsou odnímatelné, navíc zmíněné kolečko lze také jednoduše připevnit, a pak zase sundat.

Jestli jezdíte na ryby s větším množstvím vybavení, pak se určitě podívejte na tento zlevněný transportní vozík od rybářské značky Cygnet, který slibuje parádní vlastnosti. Tohle je prostě „parťák na ryby“, kterého si velmi rychle oblíbíte. Zlevněný transportní vozík Cygnet najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

 

Bivak pro rybáře Cygnet Cyclone 100 Bivvy

Hledáte nový bivak na ryby, který nabídne fakt TOP vlastnosti? Pak se určitě podívejte na tento zlevněný model od firmy Cygnet, který nabízí špičkové vlastnosti i do těch nejtěžších podmínek. Zlevněný bivak Cygnet Cyclone 100 Bivvy najdete na e-shopu PARYS.

Bivak má rozměry 280 x 220 x 125 centimetrů, takže je vhodný spíše pro 1 rybáře. Pod střechu se kromě rybářského lehátka vejde i další nutná batožina s rybářskými věcmi, které je zapotřebí mít po ruce.

Obrovskou předností tohoto modelu bivaku je jeho odolná konstrukce. Ta je vyrobena z prvotřídních tyčí, které mají průměr 9,5 mm. Bivak tak díky tomu slibuje obrovskou odolnost a stabilitu. Takže i když přijde pořádně „divoké počasí“, tak rybář se může spolehnout, že bude mít maximální komfort.

K vysoké odolnosti pak přispívá i použitý plášť z 210D materiálu, který má vysokou odolnost i proti silnému dešti. Samozřejmě, rybář k bivaku pak dostane i přední plný panel, který dovoluje úplné uzavření pod střechou. A příjemným „bonusem“ je potom i podlaha, 4 bouřkové tyče a kolíky.  

Jestli aktuálně hledáte opravdu kvalitní bivak, na který se můžete spolehnout i na těch nejtěžších výpravách, pak se určitě podívejte na tento model. Tento bivak pro rybáře má bytelnou konstrukci, odolný plášť, a nabízí dostatek místa. Zlevněný bivak najdete na e-shopu PARYS o tisíce korun levněji.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -