DomůAkční nabídkaLov kapra: 100 metrů PVA punčochy za pár korun. Zásoba na celou...

Lov kapra: 100 metrů PVA punčochy za pár korun. Zásoba na celou sezónu

- Reklama -

Dneska není moc rybářů, kteří nepoužívají PVA materiály. Právě ty slibují jednoduché, ale efektivní vytvoření lákavého krmného místa. Jakou PVA punčochu vybrat? Podívejte se na tu od české značky.

Česká značka Giants Fishing patří k renomovaným rybářským jménům na tuzemském trhu. Rybáři mají produkty od této firmy v oblibě zejména díky vysoké kvalitě za rozumnou cenu. A to platí i u PVA programu od této české společnosti. Giants Fishing například nabízí dlouhou metráž PVA punčochy za super cenu.

 

100 metrů PVA punčochy Giants Fishing

Tohle je velepopulární PVA punčocha od zmíněné české značky Giants Fishing, která nabízí vysokou kvalitu za velmi příjemnou cenu. Není proto divu, že rybáři po této PVA punčoše s takovou oblibou sahají. Levnou PVA punčochu najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

PVA punčocha Giants Fishing Micromesh Refill

Tím hlavním tahákem, proč mají česko-slovenští rybáři tuto PVA punčochu tak rádi, je její super nízká cena. Jelikož se PVA punčocha nabízí v dlouhé délce, tak si firma může dovolit ji nabídnout za výrazně nižší cenu. Takže když si rybář rozpočítá cenu tohoto PVA, pak je cena za jeden metr fakt lidová.

PVA punčocha se dodává v praktickém balení, ve kterém jsou dvě 50metrové role rozpustného materiálu. Tato obrovská zásoba PVA materiálu je pak příslibem, že rybářovi vydrží celou rybářskou sezónu. Produkt je pak populární i u těch rybářů, kteří jezdí na náročné výpravy za kapry na dlouhou dobu.

VIDEO: PVA program od české značky Giants Fishing? Co si můžete vybrat?

Tahle PVA punčocha nabízí hodně zajímavé vlastnosti. Jedná se o poměrně pevnou punčochu, která s přehledem vydrží i prudší švihnutí při nahazování. Takže rybář může naplněnou PVA punčochu normálně napíchnout na háček, a pak ji spolu s nástrahou nahodit do vody. Palec nahoru!

 

Suprová rozpustnost i v chladné vodě

Kromě toho má PVA punčocha od české značky Giants Fishing suprovou rozpustnost. Díky tomu se tak rybář může spolehnout, že mu na montáži nebo návazci nebude zůstávat odpudivý sliz, který by mohl odradit rybu od záběru.

Přesto doporučujeme, abyste při používání i této PVA punčochy dbali na základní radu: při naplnění punčochy určitě na ní nedělejte pevné uzly, které se hůře rozpouští. A to i v teplé vodě. Stačí jemnější utažení, díky kterému má rybář jistotu, že se PVA spolehlivě rozpustí. Na tohle dávejte bacha při používání jakéhokoliv PVA materiálu.

Co se týče rozpustnosti, tak výrobce slibuje, že tato PVA punčocha se spolehlivě rozpouští i v hodně chladné vodě. Takže rybáři tento materiál mohou pochopitelně používat i při podzimních a zimních vycházkách za kapry, kdy se PVA materiály také určitě hodí při vytváření lákavých krmných míst.

Rybáři si tyto populární PVA punčochy mohou obstarat ve dvou průměrech. K dostání je užší PVA punčocha o průměru 25 mm, kterou rybáři rádi používají při vytváří méně nápadných míst na velké kapry. Při masivnějších krmných kampaních, anebo při používání hrubší návnady, se pak určitě hodí prostornější PVA punčocha o průměru 35 mm.

Hledáte aktuálně levnou PVA punčochu na vaše výpravy za kapry? Pokud chcete vysokou kvalitu za hodně rozumnou cenu, pak se určitě podívejte na tuto punčochu od české značky Giants Fishing. Jedná se o perfektní produkt, který právem patří k těm nejvíce populárním na česko-slovenském trhu. Levnou PVA punčochu najdete na e-shopu Chyť a pusť za nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Ja objednavam 100 m za 250 kč…to by me zajmalo co by kluci z chap delali s jejich programem….ukaz nam ze kupujes levneji mi ti dame jeste levnejsi 🙄😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -