DomůAkční nabídkaLuxusní křeslo pro rybáře, které „masíruje krční páteř“. Nyní se slevou

Luxusní křeslo pro rybáře, které „masíruje krční páteř“. Nyní se slevou

- Reklama -

Kvalitní křeslo pro rybáře je základem pro pohodlné posezení u vody. Pokud nemá rybář k dispozici kvalitní křeslo na ryby, pak se pobyt u vody změní v horor. Jaké křeslo pro rybáře teda vybrat? 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Určitě jste to u vody taky zažili. Sedíte u vody na oblíbeném místě, když vás po nějaké době začne na citlivém místě na těle „cosi tlačit“. Právě tohle může způsobovat nekvalitní konstrukce křesla, kvůli které rybáře „rozbolí celé tělo“.

Jak tomuto předejít? Je to jednoduché! Stačí mít pohodlné křeslo, na kterém se komfortně sedí i dlouhou dobu. To se snadno řekne, ale kde takové pohodlné křeslo pro rybáře za rozumnou cenu najít? Máme pro vás tip!

 

Křeslo pro rybáře Giants Fishing Chair Gaube XT

Tohle je mezi česko-slovenskými rybáři velmi populární křeslo díky obrovskému komfortu a pohodlí. Právě tohle rybářské křeslo nabízí TOP vlastnosti, díky kterým se rybářovi sedí pohodlně i dlouhé hodiny u vody. Zlevněné křeslo od české značky najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Musíme začít velkými rozměry křesla. Ty činí 47 x 56 x 42/89 centimetrů, takže se na něm pohodlně sedí i hodně urostlému rybářovi. Právě ani urostlejšího rybáře při dlouhodobém sezení nikde nic netlačí ani nesvírá. Palec nahoru! To, že toto křeslo je vhodné i pro větší rybáře, naznačuje i jeho nosnost – ta je 130 kilogramů.

Pro toto křeslo Chair Gaube XT od české značky Giants Fishing je velmi charakteristická nastavitelná opěrka hlavy. Rybář si tak může nastavit opěrku tak, aby co nejpohodlněji vyztužovala citlivou krční páteř, takže rybářovi se na křesle sedí opravdu fantasticky! Častokrát tahle vychytávka při sezení „bere rybáře na spaní“. Tohle je obrovské pohodlí!

VIDEO: Jak vypadá kvalitní křeslo pro rybáře Giants Fishing Chair Gaube XT?

Křeslo Chair Gaube XT je díky zmíněné opěrce krční páteře velmi vhodné i pro ty rybáře, kteří mají citlivější záda, a které trápí bolesti této náchylné partie. Opěrka parádně vyztužuje krční páteř, takže rybáře nezačne ani po delší sezení bolet. Super!

 

Kvalitní konstrukce, která nezradí

Na křesle pak oceňujeme i kvalitní konstrukci. Ta je zhotovena z ocelových kulatin o průměru 22 a 25 mm, takže rybář se může spolehnout, že sedí opravdu na bytelné „kostře“. Znovu: nosnost tohoto křesla je 130 kilogramů, takže rybář se může spolehnout „na pevný základ“.

Kromě toho, že je konstrukce opravdu bytelná a pevná, tak je také chytře řešená. Jde především o jednoduché nastavování zádové opěrky. Tu lze nastavit do požadované polohy díky jednoduchému pohybu s ručními opěrkami. A ano, toto křeslo má i ruční opěrky, které výrazně zvyšují komfort při sezení na tomto křesle od české značky Giants Fishing.

Zásadním plusem z našeho pohledu je také použitá látka. Právě ta se vyznačuje vysokou odolností a pevností, takže rybář nemusí mít strach, že by se křeslo Chair Gaube XT „ošoupalo“ po několika vycházkách k vodě. Navíc, látka je snadno omyvatelná, takže po případném zašpinění jde křeslo snadno očistit.

Pokud aktuálně hledáte kvalitní křeslo pro rybáře, které ale seženete za rozumnou cenu, pak se rozhodně podívejte na toto od české značky Giants Fishing. Křeslo pro rybáře Chair Gaube XT nabízí opravdu dokonalé vlastnosti pro pohodlné posezení, nastavitelnou opěrku krční páteře, bytelnou konstrukci a mnoho dalšího. Tohle křeslo doporučujeme! Zlevněné křeslo najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -