DomůTrendyRybáři nabízí svazové vody k pronájmu. Organizátoři zde můžou pořádat závody

Rybáři nabízí svazové vody k pronájmu. Organizátoři zde můžou pořádat závody

- Reklama -

Středočeský územní svaz informoval, že existuje možnost pronájmu vybraných svazových vod. Mezi nimi je například populární pískovna Písková Lhota, která je známá krásnými rybami.

Ilustrační foto: Středočeský územní svaz

O možnost pronájmu vybraných svazových vod informoval Středočeský územní svaz na webu. Právě na něm uvedl, že organizátoři rybářských závodů si mohou za určené ceny pronajmout vybrané svazové vody. A v seznamu najdeme i prvotřídní rybářské lokality.

 

Organizátoři si mohou pronajmout i Pískovou Lhotu

Svazové vody jde od Středočeského územního svazu pronajmout výhradně ke konání rybářských závodů. Organizátoři podobných rybářských akcí si tak mohou vybrat celkově z 5 svazových lokalit od Středočeského územního svazu, které si mohou pronajmout.

V seznamu najdeme například svazové vody Stržený (411984), Božkov (411998, 413998), Jelito (411 994) nebo Mlynařice 3 – Dvorce (411 989, 413 995). Poslední svazovou vodou, kterou si organizátoři rybářských závodů mohou pronajmout, je pískovna Pásková Lhota (411 983). Právě tato voda je známá krásnými rybářskými úlovky velkých kaprů, ale i dravců.

Výše pronájmu svazových vod se liší podle dané lokality. Jaké jsou vlastně ceny? Ceny pronájmu vodních ploch za každý započatý den jsou 15 000 korun (Písková Lhora), 10 000 korun (Stržený) a 5000 korun (Božkov, Jelito, Mlynařice 3 – Dvorce). Cena za pronájem je splatná 30 dní před pořádáním závodu.

 

Jak si pronajmout svazovou vodu na závody?

Organizátoři, kteří by chtěli pořádat rybářské závody na zmíněných svazových vodách, musí písemně požádat na emailových adresách sekretariátu Středočeského územního svazu a předsedy středočeských rybářů.

Žádost pak musí obsahovat jméno a kontakty organizátorů rybářských závodů. Dále je důležité vedení Středočeského územního svazu přiblížit o jaký typ rybářských závodů se jedná, na jaké vodní ploše chtějí akci pořádat, a pak je důležité uvést také termín dané rybářské akce.

„U komerčních závodů o žádosti rozhoduje výbor územního svazu na svém nejbližším zasedání. U závodů pořádaných LRU SÚS, propagačních a dobročinných závodů byl pověřen schválením předseda Středočeského ÚS, který na následujícím zasedání informuje výbor,“ uvádějí středočeští rybáři na webu.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Zákon o rybářství
    (10) Podnájem rybářského revíru je zakázán. Za podnájem rybářského revíru se nepovažuje pověření nižší organizační složky uživatele rybářského revíru výkonem některých činností souvisejících s výkonem rybářského práva touto osobou.

  2. AŤ jer to tak,nebo tak,.doufám,.že to nebude mít další finanční náklady na jednotlivce,když se závodů nezúčastní!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -