DomůAkční nabídkaMasové boilies „za stovku“: znáte tyhle koule za nízkou cenu od české...

Masové boilies „za stovku“: znáte tyhle koule za nízkou cenu od české firmy?

- Reklama -

Boilies s masovými surovinami patří k nejvíce populárním nástrahám a návnadám ve světě kaprařiny. Věděli jste, že masové boilies můžete mít i za pár korun? Přesně takové nabízí česká firma JET FISH. 

Ilustrační foto: PARYS

Jen těžko byste v historii české kaprařiny hledali výrobce, který má tak hluboké kořeny. Rybářská společnost JET FISH patří k legendárním producentům nejen na česko-slovenské scéně. Za dlouhé rybářské roky firma získala celou řadu poznatků a zkušeností, které promítá do svých nástrah a návnad.

A teď se nebavíme jenom o těch vytříbených řadách, které jsou určené pro nefalšované fajnšmekry. Ne! Společnost totiž dokáže produkovat i cenově dostupné masové boilies, které si může dovolit každý rybář. A přitom jde o špičkové kuličky, které mají ve vodním prostředí TOP vlastnosti. Co to je za boilies?

 

Boilies JET FISH Premium Classic

Tohle boilies od české společnosti JET FISH patří k nejpopulárnějším mezi tuzemskými zákazníky. Ovšem ono se není čemu divit! Kuličky obsahují celou řadu atraktivních surovin, přitom jsou k dostání za pár korun. Levné masové boilies najdete na e-shopu PARYS za suprovou cenu.

Velké balení boilies Jet Fish Premium Classic Chilli Česnek

Kdekdo by čekal, že v levném boilies JET FISH Premium Classic toho moc nenajdeme. Opak je ale pravdou! V boilies jsou bohatě zastoupené nejrůznější suroviny, díky kterým mají kuličky ve vodě lákavé vlastnosti. Základem tohoto boilies je dnes již nesmrtelná směs 50/50, kterou zdejší příznivci kaprařiny moc dobře znají.

Jenže výrobce nezůstal jen u zmíněné směsi. V boilies jsou tak doplněné například ptačí zoby, které zlepšují strukturu této nástrahy a návnady. Zároveň ale v cenově dostupném boilies najdeme i chuťové stimulátory a vybrané esence, které ve vodě vytváří neodolatelné potravní signály. Tohle je fakt bomba!

Boilies Jet Fish Premium Classic v pytlíku

Pokud se bavíme o vůni a chuti, tak boilies JET FISH Premium Classic se vyrábí v několika přpíchutích. Rybáři si mohou vybrat jak sladké příchutě (např. mango/meruňka), tak pochopitelně i ty masové (třeba biocrab/losos). Z našeho pohledu jsou ale zajímavější „kořeněné příchutě“ – zejména pak chilli/česnek, které dokážou pracovat za každých podmínek.

 

Ideální boilies na dlouhé výpravy

Levné boilies na kapry JET FISH Premium Classic se dodává v nejpopulárnějším průměru 20 mm. Právě tahle velikost je vhodná jak do studené, tak i teplé vody. Ve chvíli, kdy chytáme ve studené vodě, stačí kuličku okrájet. Pokud jsou ryby žravější, necháváme kuličky vcelku. A když s nimi chytáme, můžeme pod háček napíchnout i 2 a více kuliček.

Velké balení boilies Jet Fish Premium Classic Cream Scopex

Velké plus vidíme také v tom, že toto boilies se dodává v praktických 5kilogramových baleních. Díky tomu si tak rybář obstará velké množství nástrahy, ale především návnady. Tohle je prostě nejlepší způsob, jak se připravit na déletrvající výpravu za kapry. Palec nahoru!

Když už jsme u toho krmení: hromada rybářů toto boilies pochopitelně velmi rádo používá jako návnadu. A s boilies lze různě pracovat. Kuličky můžeme například mechanicky zpracovat, kdy je pěkně nakrájíme nebo nadrtíme. Samozřejmostí pak je, že boilies můžeme i zalévat nejrůznějšími tekutými atraktory, aby ve vodě mělo ještě agresivnější pach.

Pokud se chcete připravit na nadcházející měsíce rybářské sezóny, rozhodně doporučujeme kouknout na toto boilies od české firmy JET FISH. Jde opravdu o povedené koule, které nabízí „hodně muziky za málo peněz“. Tohle boilies vá sprostě u vody nezklame! Levné boilies na kapry JET FISH Premium Classic najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -