DomůAkční nabídkaMaximální adrenalin: TOP montáže pro chytání amurů z hladiny! Jakou si vyberete?  

Maximální adrenalin: TOP montáže pro chytání amurů z hladiny! Jakou si vyberete?  

- Reklama -

Lov amura z hladiny patří k těm nejvíce vzrušujícím rybářským disciplínám! Je prostě neuvěřitelným adrenalinem vidět, jak se k nástraze na dně blíží tajemný stín. Rázem se na hladině objeví obrovské kolo, ve kterém zmizí naše nástraha. Záběr! Je tam! Ohnutý prut a kvílející brzda prozrazují, že tohle bude ryba, na kterou rybář nezapomene do konce života. Chtěli byste si taky něco podobného užít? Pak se podívejte na TOP montáže pro lov amura z hladiny. Jaká vás oslovuje nejvíce?

Ilustrační foto: PARYS

 

NASH Bread Bomb

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální pomůcka pro vytvoření klasické montáže „na mlaskačku“. Jak tohle funguje? Jde o to, že na kmenový navazovací materiál navážeme klasický háček a na něj připevníme NASH Bread Bomb. Jde o gumovou pomůcku, do které se následně vloží kus pečiva, takže rybář bude účinně chytat amury a kapry z letní hladiny.

Na tomhle rybaření z hladiny je nejkrásnější to, že je naprosto jednoduché. Prostě stačí nástrahu vložit do Bread Bomb, namočit ji, aby ztěžkla, a nahodit na hladinu. A pak už jenom pozorovat, kdy nástraha zmizí v obrovské tlamě velkého amura nebo kapra.

NASH Bread Bomb se vyrábí ve dvou velikostech. Rybáři si mohou vybrat menší závěs na pečivo, který je vhodnější při chytání na kratší vzdálenosti, třeba pod převislými větvemi stromů. Do většího závěsu vložíme logicky větší kus pečiva, se kterým nahodíme dále. Takže pokud se ryby na „vaší“ vodě drží dále, pak sáhněte raději po větším závěsu na pečivo Bread Bomb.

VIDEO: Jak vypadá lov s NASH Bread Bomb? Z tohohle jde mráz po zádech!

Na téhle pomůcce milujeme to, že je opravdu velmi jednoduchá, rychlá, ale zatraceně účinná. Takže pokud hledáte jednoduchou montáž pro chytání amurů a kaprů z hladiny, pak se rozhodně podívejte na tuto pomůcku od anglické firmy NASH!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

NASH Bolt Machine

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Na hodně vodách se děje to, že amuři a kapři se drží opravdu daleko od břehu. A to třeba proto, že na břehu je až moc hluku. Jenže! Klasická montáž na položenou je v tuhle chvíli k ničemu, protože ryby se drží vysoko u hladiny. Jak se k nim dostat? Vyzkoušejte jinou montáž, která je pro chytání z hladiny v dálce přímo určená. O co jde?

Skvělou pomůckou pro chytání v těchto podmínkách je splávek NASH Bolt Machine. Jde o speciální plovátko, pod které se připevní návazec s nástrahou. A pak už jenom stačí nahodit. Obrovskou výhodou NASH Bolt Machine je to, že tato pomůcka v nejtěžší gramáží váží 125 gramů. Takže s takto těžkou pomůckou se rybář dostane zatraceně daleko.

VIDEO: Jak funguje NASH Bolt Machine? Mrkněte na parádní video!

Splávek NASH Bolt Machine je perfektní i proto, že má aerodynamický tvar. Díky tomu tak při hodu letí vzduchem krásně „pravidelně“, a dokáže letět skutečně daleko. Dalším plusem je i to, že tento splávek má nenápadné zbarvení, takže i když rybář bude chytat v křišťálově čisté vodě, tak přesto přelstí i opatrné a zkušené amury a kapry.

Jestli jezdíte na lokality, kde se amuři a kapři drží dále od břehu, pak není co řešit! Právě Bolt Machine vám napomůže k tomu, abyste se dostali i k na první pohled nedostupným rybám. Tohle je parádní pomůcka!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -