DomůAkční nabídkaMléčné krmení na kapry husté „jako med“! Ve vodě vytváří obrovský mrak

Mléčné krmení na kapry husté „jako med“! Ve vodě vytváří obrovský mrak

- Reklama -

Krmení na kapry je základ k úspěchu! Pokud rybář nebude mít k dispozici atraktivní krmení na kapry, pak nemůže počítat s tím, že kapry na lovném místě zaujme. Jak na to? Co třeba vyzkoušet suroviny do krmení, které obsahují mléčné extrakty? Právě tyhle dobroty pro kapry obsahují velmi atraktivní látky, a přitom se skvělé chovají ve vodě! Jak? Ve vodním prostředí vytváří hustý „mrak“, který kapry okamžitě zaujme. Pojďme se na tyhle složky do krmení na kapry podívat blíže…

Tým Chyť a pusť

 

Mléčný ořech Munch Baits

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tenhle sladký atraktor do krmení na kapry nabízí hned několik vlastností, díky kterým bude návnada na kapry pracovat ve vodním prostředí mnohem atraktivněji. O jakých vlastnostech mluvíme? Zaprvé: Tento mléčný ořech nabízí velmi zajímavou konzistenci. Tekutina je krásně hustá, takže vydrží ležet i samotná na dně. Pokud ovšem tuto tekutinu nalijeme do krmné směsi, tak tak se díky vysoké hustotě bude uvolňovat fakt dlouhou dobu. Je to podobné, jako byste PVA mix zalili medem. Prostě super!  

Hustota této tekutiny pak výrazně napomáhá i k další super vlastnosti. O čem to mluvíme? Mléčný ořech ve vodním prostředí vytváří opravdu nádherně atraktivní mrak, který jednak vypouští lákavé potravní signály. A za druhé onen mrak je velice dobře viditelný, takže kapra bude lákat sám o sobě. Další velké plus této dobroty do krmení na kapry!

Z čeho se vlastně mléčný ořech skládá? Tato hustá tekutina do krmení obsahuje výtažky z ořechů, takže díky tomu má opravdu unikátní vůni. Dále obsahuje i mléčné bílkoviny, které se například používají při výrobě TOP sladkého boilies. Tyto bílkoviny mají vysokou nutriční hodnotu, takže pokud jsou obsaženy v zalitém krmení, tak tuto návnadu nenechají kapři jen tak ležet. Super!

Jak tuto hustou tekutinu do krmení používat? Nejlepší je mléčným ořechem zalívat jak sypké směsi, tak ale například i krmné boilies. Důležité je pracovat s časem! Co to znamená? Ideální je prostě krmení po zalití nechat 20 minut odležet, aby se hustá tekutina do návnady pořádně vsákla. Díky tomu pak bude krmení vypouštět atraktivní potravní signály a viditelný „mrak“ podstatně delší dobu. Na tohle myslete!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Booster Munch Baits Liquid Food Bream Seed

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další „mléčný“ produkt do krmení na kapry, který obsahuje právě exkluzivní mléčné posilovače, které mají opravdu unikátní vlastnosti – nezaměnitelný pach a vysokou nutriční hodnotu. Kromě toho tento booster obsahuje i lákavá sladidla, která dají našemu krmení nezaměnitelný šmrnc. Tohle je fakt parádní věc pro vylepšení krmení na kapry.

I tento booster je dost hustý, takže na dně dokáže vytvořit „mléčnou“ skvrnu, která bude ležet na dně. Rybáři ale booster raději používají pro zatraktivnění krmení, kdy díky zmíněné hustotě vypouští atraktivní potravní signály hodně dlouhou dobu. Palec nahoru!

Jak tento booster používat? Nejlepší je dát PVA mix, kusy boilies, anebo nadrcený tygří ořech do PVA punčochy. A pak tohle krmení zalít boosterem Liquid Food Bream Seed od Munch Baits. Ideálně je pak krmení v PVA 15 a více minut nechat odležet, čímž se booster do krmení výrazně více zažere. Takže návnada bude ve vodním prostředí vysílat atraktivní potravní signály podstatně delší dobu.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -