DomůAkční nabídkaNadupaná powerbanka na ryby NASH: mobil na rybách nabije 15 až 28krát

Nadupaná powerbanka na ryby NASH: mobil na rybách nabije 15 až 28krát

- Reklama -

Asi není milovníka kaprů, který by neznal věhlasnou anglickou značku NASH. Tato rybářská společnost dodává na rybářský trh produkty v TOP kvalitě. Jako například tyto super powerbanky pro rybáře. 

Powerbanka na ryby je v posledních sezónách čím dál žádanější součástí rybářské výbavy. Vzhledem k tomu, kolik elektroniky rybáři k vodě vozí, je to pochopitelné. Ovšem! Jakou powerbanku na ryby vybrat? Podívejte se například na rybářské powerbanky ve špičkové kvalitě od anglické firmy NASH. Právě ty nabízí super kapacitu…

 

Powerbanka na ryby NASH Powerbanx Hub

Tyhle powerbanky pro rybáře od anglické společnosti NASH si okamžitě získaly popularitu i na česko-slovenském trhu. Tyto praktické přístroje totiž nabízí celou řadu plusových vlastností, které ocení každý rybář i na těch nejvíce náročných výpravách za rybami. Nadupané powerbanky NASH najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Musíme začít tím nejdůležitějším „jádrem“ powerbanky NASH. Co tím myslíme? Uvnitř powerbank totiž najdeme prémiové lithium-polymerové baterie, které mají dokonalé vlastnosti. Jednak se tyto powerbanky rychle nabíjí, zároveň ale „svěřenou“ energii udrží dlouhou dobu. A to právě i v těžkých podmínkách, kdy například panují nízké teploty u vody.

Rybáři si tyto powerbanky NASH Powerbanx Hub mohou vybrat ve dvou kapacitách. Powerbanka 30k s menší kapacitou slibuje 6 až 12 plných nabití mobilního telefonu (záleží na baterce v telefonu) a 1 až 2 plná nabití notebooku. Tento model je tak vhodnější spíše na kratší vycházky k vodě, kdy rybář nepotřebuje až takovou zásobu energie, typicky se jedná o víkendové rybaření.

VIDEO: Jak vypadá TOP powerbanka na ryby NASH Powerbanx Hub? 

Pokud ale jezdíte na dlouhodobé výpravy za rybami, kdy potřebujete energii na dlouhou dobu, pak vás bude zajímat powerbanka 80k s vyšší kapacitou. Tato powerbanka totiž zvládne 15 až 28 plných nabití mobilního telefonu v závislosti na jeho baterii. Co se týče notebooku, tak tato powerbanka ho nabije 3krát až 4krát (zase záleží na typu baterky).

 

Rybáře nepřekvapí vybití powerbanky

Co se týče výstupů z powerbanky NASH Powerbanx Hub, tak tady dostane rybář hned několik možností. Různá zařízení lze nabíjet přes 1x USB 24W výstup nebo 3x USB 12W výstupy. Zároveň pak na powerbance typu 80k najdeme vstup/výstup USB-C 65W a u powerbanky typu 30k pak vstup/výstup USB-C 45W.

Zcela zásadní plus na těchto powerbankách vidíme v tom, že jsou vybavené displejem. Na něm se rybářovi zobrazuje aktuální stav nabití powerbanky, takže se nestane, že by rybáře nepříjemně překvapila „prázdná powerbanka“. Za tohle fakt velký palec nahoru!

Z našeho pohledu pak musíme vyzdvihnout i příslušenství k powerbankám, které anglická značka přidává do balení. Jedná se zejména o neoprenová pouzdra, která chrání zařízení jednak před vlhkostí, ale také nízkými teplotami. Dalším příslušenstvím, které v balení najdeme, je třeba metrový kabel Type-C.

Příjemným bonusem na powerbance je i výkonná svítilna, kterou rybář použije při manipulaci s powerbankou za horší viditelnosti. Typicky ji rybáři třeba používají za tmy v bivaku, kdy potřebují najít elektroniku, kterou chtějí na powerbanku napojit. Tohle je velmi příjemné plus na této powerbance.

Jestli aktuálně hledáte nějakou výkonnou powerbanku na ryby, pak se určitě podívejte na Powerbanx Hub. Ať už si vyberete jakýkoliv model, tak v tomhle případě rozhodně neuděláte žádnou chybu. Nadupané powerbanky pro rybáře od anglické společnosti NASH najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -