DomůAkční nabídkaNadupaný naviják na kapry za pár korun: má špičkovou brzdu a hladký...

Nadupaný naviják na kapry za pár korun: má špičkovou brzdu a hladký chod

- Reklama -

Naviják na kapry je zcela zásadní součástí rybářské výbavy. Pokud rybář nemá kvalitní naviják, pak se může rozloučit s rybářským úspěchem. Kvalitní naviják na kapry ale nemusí stát půlku výplaty.

Ano, na rybářském trhu lze najít takové navijáky na kapry, které jsou k dostání za super nízkou cenu. Jeden takový naviják nyní lze po výrazném zlevnění najít i na rybářském e-shopu PARYS. Právě tady rybáři najdou osvědčený model od renomované značky SPRO, který nabízí celou řadu TOP vlastností.

 

Naviják na kapry SPRO Strategy ST1 6000

Tento naviják na kapry je „skrytým klenotem“, který by se ale dal srovnávat i s výrazně dražšími modely. Model navijáku od rybářské značky SPRO totiž nabízí precizní zpracování a zajímavé vlastnosti. Zlevněný naviják na kapry najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Co na tomto navijáku zaujme každého rybáře nejvíce? Je toho více! Zaprvé: tento spolehlivý stroj na kapry má nádherně pravidelný a hladký chod. Takže rybář se může spolehnout, že naviják bude s maximální precizností ukládat nejrůznější druhy navazovacích materiálů. Na cívce tak nebudou vznikat nepříjemné nerovnosti, které by vadily třeba při nahazování.

K onomu hladkému chodu přispívá hned několik faktorů. Třeba 4+1 ložiska se starají o to, aby vše „šlapalo“ tak, jak má. Uvnitř navijáku jsou pak robustní součástky, které zaručují dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách při lovu kaprů. Převodový poměr je potom 4,8:1, takže rybář na 1 otočení kličkou navine 103 centimetrů vlasce

Ještě ohledně onoho navíjení: uvnitř rotoru rybář najde kartáčky, které brání tomu, aby se vlasec zamotal. A zase: podobné vychytávky jsou k vidění spíše na násobně dražších modelech navijáků. Tohle je fakt perfektní stroj, na který by se měl zaměřit nejeden rybář!

 

Na navijáku je kvalitní rychlobrzda

Na navijáku SPRO Strategy ST1 6000 ale milujeme především kvalitní brzdu. Jedná se o heavy duty rychlobrzdu, která je ovládána pevnou CNC alu maticí. Tato brzda tak reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře. Takže při zdolávání ryby je rybář schopný okamžitě utáhnout brzdu, anebo naopak ji rychle povolit.

Díky tomu je tak tento kaprový naviják velmi vhodný i při lovu na těžkých vodách, kdy je zapotřebí velmi rychle reagovat na výpady ryby. Typicky se jedná například o „zdolaváčky“ v blízkosti potopených překážek. Tohle je fakt obrovské plus!

Ještě musíme poukázat na kvalitní cívku na tomto navijáku. Ta je totiž tvarována tak, aby se z ní bezproblémově odvíjel navazovací materiál při nahození. Díky tomu tak montáž na ryby při letu při nahození letí podstatně dále. A právě proto je tento naviják vhodný i na rozlehlé vody, na kterých je zapotřebí nahazovat do větších vzdálenosti.

Ještě ohledně kapacity cívky: na cívku se vleze až 320 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. A zase: tato kapacita tak dovoluje i vyvážení montáže do velké vzdálenosti, a přitom na cívce pořád zůstane dostatečná kapacita pro zdolávání ryby ze člunu. Tohle je také velké plus.

Využijte jedinečnou příležitost, a pořiďte si kvalitní naviják na kapry, který nabízí fakt luxusní vlastnosti a precizní zpracování. Za podobný naviják byste u jiné značky zaplatili i mnohonásobně více. Nenechte si upláchnout skvělou příležitost na výhodný nákup kvalitního navijáku na kapry. Počet kusů je omezený! Zlevněné navijáky SPRO najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -