DomůAkční nabídkaNástraha, kterou neznají ani zkušení kapři: vařený krill je hitem sezóny

Nástraha, kterou neznají ani zkušení kapři: vařený krill je hitem sezóny

- Reklama -

Kapraři při chytání velkých kaprů hledají takové nástrahy, které mají vysokou nutriční hodnotu. Právě takové nástrahy totiž slibují pořádně těžký úlovek. Rybáři ale nemusí používat pouze boilies.

Ostřílení kapraři moc dobře ví, že je důležité mít nastraženou takovou nástrahu, která obsahuje nutričně zajímavé suroviny. Není proto divu, že u těchto rybářů jsou oblíbené například masové kuličky s vysokým obsahem živočišných surovin. Ovšem v letošní sezóně si někteří oblíbili i vařený krill. Znáte ho?

 

Vařený krill My Baits Ringpull Superba  

Tahle novinka od značky My Baits okamžitě vzbudila pozornost zkušených kaprařů. Ti si totiž mohou obstarat takovou nástrahu, která obsahuje celou řadu atraktivních látek, přitom nejde o „okoukané boilies“. Vařený krill My Baits Ringpull Superba najdete na e-shopu PARYS.

Ta zásadní výhoda je zřejmá na první pohled: rybář může mít velmi zajímavou „přirozenou“ nástrahu, která je oproti jiným nástrahám – třeba zmíněnému boilies – dost odlišná. Proto si tenhle vařený krill okamžitě oblíbili kapraři, kteří jezdí například na silně prochytávané vody (např. na soukromé lokality).

Jedná se o to, že vařený krill věrně „napodobuje“ jiné přirozené bezobratlé živočichy, se kterými se kapři mohou setkat i v našich sladkovodních lokalitách. Ale hlavně: ve chvíli, kdy se kapr k takovému soustu přiblíží, pak velmi rychle „pozná“, že před ním leží výživná potrava. A tu nenechá ležet!

Proto není divu, že rybáři začali vařený krill přímo nastražovat pod háček. V tu chvíli totiž kaprař dostane hodně zajímavou a neobvyklou nástrahu, která může přelstít i zkušeného a opatrného kapra, který už viděli „milión kuliček“.

 

Vařený krill se „koupe“ ve vlastní šťávě

Vařený krill skutečně obsahuje celou řadu atraktivních látek, namátkou třeba vápník, minerály a vitamíny. Díky tomu tak tyto drobné potvůrky vydávají ve vodním prostředí silné pachové signály, na které kapři spolehlivě reagují. Tohle je fakt „bomba“!

Jedna důležitá věc: vařený krill se „koupe“ ve vlastní šťávě. Tu v žádném případě nevylévejte! Minimálně tuhle „dobrotu“ použijte pro zatraktivnění krmení. Ovšem jelikož v „šťávě“ je celá řada atraktivních látek, tak někteří rybáři do ní dávají na nějakou chvíli chytací kuličky boilies. Ty totiž nasáknou celou řadu atraktivních látek, takže nástraha je ještě lákavější.

Samozřejmě, někteří rybáři pak vařený krill My Baits Ringpull Superba s velkou oblibou používají i jako návnadu. Zejména se jedná o perfektní živočišný doplněk například mezi mikropeletky. Vařený krill lze ale kombinovat i s krmným boilies, peletami nebo sypkou návnadou.

Jestli jezdíte na silně prochytávané vody, na kterých zkušení a opatrní kapři viděli „už všechno“, pak určitě mrkněte na tento vařený krill od značky My Baits. Jedná se opravdu o velmi zajímavou nástrahu a návnadu, se kterou můžete slavit hodně „těžký úspěch“. Vařený krill najdete na e-shopu PARYS.

 

TOP produkty My Baits

Hledáte další neokoukané nástrahy na kapry, se kterými můžete slavit velké úspěchy na těžkých vodách? Pak se podívejte i na další produkty od značky My Baits. Právě ta nabízí celou řadu zajímavých produktů, se kterými můžete zaujmout i zkušené a opatrné kapry.

Mezi rybáři jsou ale extra populární také živočišné návnady s vysokým obsahem hmyzu. Právě s takovým krmením je rybář schopný vytvořit neodolatelné lovné místečko, kterému se žádný kapr nevyhne. TOP nástrahy a návnady od značky My Baits najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -