DomůAkční nabídkaNástraha na kapra s výraznou vůní sladkého mléka: stojí jen 50 korun

Nástraha na kapra s výraznou vůní sladkého mléka: stojí jen 50 korun

- Reklama -

Rybáři odjakživa hledají příchutě, které jsou neokoukané, a které tolik rybářů nepoužívá. Pokud se rybářovi takovou nástrahu povede najít, pak to často znamená velký zájem ze strany ryb. Chcete tip?

I v dnešní moderní době, která nabízí přehršel nejrůznějších příchutí a barev, lze najít poněkud nezvyklé vůně a chutě. Jednu z nich na česko-slovenský trh dodává třeba obrovský e-shop Chyť a pusť z Plzně. Právě tato firma produkuje atraktivní extrudy pro lov kapra na krmítko nebo na feeder s výraznou vůní sladkého mléka.

 

Extrudy s vůní sladkého mléka

Asi není moc rybářů lovící kapry na krmítko nebo feeder, kteří by neznali extrudy. Tento typ nástrahy je u rybářů velmi oblíbený, protože se jedná o atraktivní kuličky, které slibují hromadu záběrů. Extrudy v příchuti sladkého mléka najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Extrudy na ryby vyrábí celá řada rybářských firem. Ale troufneme si tvrdit, že jen Chyť a pusť má v sortimentu extrudy s výraznou vůní sladkého mléka. Tato vůně je opravdu hodně zajímavá, a hlavně neokoukaná. A proto není divu, že rybáři s těmito nástrahami slaví úspěchy i na silně prochytávaných vodách, na které je rybářský tlak.

Tato příchuť extrud od plzeňské firmy má navíc nepřehlédnutelně světlé zbarvení, které jde skvěle vidět jak na zarostlém, tak na zaneseném dně. Takže i když jezdíte na těžké vody s náročným terénem, tak se můžete spolehnout, že tato nástraha se v „bordýlku“ na dně neztratí. Palec nahoru!

A dalším zásadním plusem je nízká cena. Firma Chyť a pusť tyto extrudy nabízí v poměrně objemném 150mililitrovém balení, a přitom tento kelímek vychází na pouhých 49 korun. To je cena, která opravdu potěší nejednoho rybáře. Pro kontext je zapotřebí říct, že mnohým rybářům takový kelímek vydrží dlouhé měsíce.

Extrudy pak lze nastražovat přímo na háček, ale i „na vlas“ pod háček. V druhém případě pak lze nastražit i vícero kuliček, čímž rybář vytvoří zajímavý řetízek. K tomuto typu nástrah je potom vhodné používat jemné krmné směsi, které jsou ideální pro rychlé chytání. Netradiční extrudy v příchuti sladkého mléka najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

 

Kufřík s extrudami Chyť a pusť

Tohle je hit letošní sezóny! Česká značka Chyť a pusť do praktického kufříku „nacpala“ všechny osvědčené příchutě na ryby. Rybář si tak najednou pořídí kufřík s takovými nástrahami, které jsou ideální pro lov ryb na krmítko nebo feeder. Kufřík s extrudami najdete na e-shopu Chyť a pusť.

V kufříku rybář najde jak osvědčené sladké, tak i živočišné příchutě. Díky tomu je rybář tak dokonale vybaven do nejrůznějších podmínek – ať už je v revíru studená voda, kdy často lépe fungují masové vůně, anebo teplejší voda, ve které rybám chutnají spíše ovocné nástrahy. Znova: s tímto kufříkem je rybář připravený na každou vycházku.

Velmi zajímavou nástrahou jsou potom extrudy ve tvaru červa. Ty mají unikátní aroma v příchuti červa, a aby nástraha co nejvěrněji napodobovala drobného červíka, tak má i takový tvar. Tohle je „rybí pamlsek“, se kterým rybáři na feeder nebo krmítko budou slavit velké úspěchy.

Jestli si nechcete pořizovat hromadu krabiček s měkkými nástrahami, ale chcete je mít všechny pohromadě v praktickém kufříku, pak se podívejte na tento „rybářský hit“ sezóny od české značky. Kufřík s nástrahami najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -