DomůAkční nabídkaNávazce na opatrné kapry: tenhle návazec nevyplivne ani zkušený kapr

Návazce na opatrné kapry: tenhle návazec nevyplivne ani zkušený kapr

- Reklama -

Návazec na kapra je možná ta nejdůležitější součást udice. Pokud rybář použije nevhodný návazec, pak vůbec nemusí přijít záběr. V posledních sezónách si oblibu získávají hotové návazce na kapry.

Skutečně ano! Ono totiž už vůbec neplatí, že „hotové návazce jsou méně kvalitní“. To ani náhodou! Hotové návazce na kapry produkuje třeba věhlasná anglická společnost NASH, a ta by si nikdy nedovolila uvést na trh „něco nekvalitního“. Když už jsme u této populární anglické firmy NASH – znáte od ní i tento špičkový návazec na kapry?

 

Návazec na kapra NASH Chod Rig Micro

Toto jsou extra populární návazce na kapry, které si česko-slovenští rybáři zamilovali při lovu na plovoucí nástrahy. A ono se není čemu divit! Právě tyto návazce na kapry NASH nabízí celou řadu velkých předností, které mohou výrazně přispět k úlovku velkého a zkušeného kapra. Návazce NASH Chod Rig Micro najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

První obrovskou výhodou je, že na těchto návazcích najdeme super ostré háčky, které se perfektně „lepí“. Stačí jen letmý kontakt, a háček se okamžitě zachytne. I proto je tento návazec tolik vhodný na silně prochytávané vody, na kterých zkušení kapři nejprve jen „olizují“ nastražené nástrahy.

Jak je možné, že se tento návazec tak spolehlivě zasekne do rybí tlamy? Kromě ostrého háčku hraje významnou roli také jeho „úhel ve vodě“. Při bližším prozkoumání si každý rybář všimne, že špička háčku je stočená směrem dolů. A právě tohle je zásadní faktor toho, proč se háček spolehlivě zasekne do koutku kaprovy tlamy.

VIDEO: Jak funguje návazec Chod Rig? Mrkněte se na podvodní záběry

A ještě něco: na těchto návazcích je použitý super materiál. V momentě, kdy kapr nasaje nastraženou nástrahu na tomto háčku, tak zmíněný navazovací materiál začne vytvářet „protisílu“, která zabrání vyplivnutí nástrahy. A zase: tohle je tak další obrovské plus, které výrazným způsobem přispívá k vynikající funkčnosti těchto návazců při lovu kaprů.

 

Na výběr několik velikostí háčků

Nástraha se potom na tyto návazce připevňuje na drobné vruty. Právě tento „kus bižuterie“ dovoluje velmi rychlé a jednouché nastražení nástrahy. Zároveň ale právě tento způsob nastražení zaručuje, že kulička bude u háčku velmi pevně držet. A proto může rybář s tímto návazcem nahazovat opravdu daleko.

Ještě k těm háčkům: návazce NASH Chod Rig Micro si lze vybrat s různě velkými háčky. K dispozici jsou velikosti 4, 5, 6 a 7. Takže rybář tak může sáhnout po různě velkých háčcích do různých podmínek. Třeba pro chytání v teplejší vodě, kdy se používají větší nástrahy, a potom i do studené, kdy se kapři loví na menší kuličky.

Tyto návazce od anglické značky NASH patří skutečně k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. Díky použitým háčkům, způsobu navázání háčku a použitému navazovacímu materiálu, se rybář může spolehnout, že návazec bude klíčovou součástí udice. Palec nahoru! Hotové návazce na kapry NASH najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

 

Hotové návazce levnější „než samotný háček“

Pokud hledáte levnější typy hotových návazců na kapry, pak se podívejte na bohatou nabídku na e-shopu FishMax . Právě tady rybáři najdou hotové návazce na ryby od značek, které jsou známé levnými produkty. Rybáři tak mohou sehnat i takové hotové návazce, které jsou mnohdy levnější než samotné háčky na kapry od ikonických firem.

Hotové návazce na kapry už dávno nejsou „symbolem“ toho, že někdo neumí navazovat. To ani náhodou! Je třeba si říct, že hotové návazce mnohdy vycházejí levněji než celá bižuterie, kterou je zapotřebí nakoupit. Rybář prostě nemusí kupovat háčky, šňůrky, bižuterii a zarážky. Všechno už má nachystané!

Na rybářském e-shopu FishMax pak rybáři najdou hotové návazce od věhlasných rybářských firem typu NASH, KORDA nebo FOX. Ale právě i levnější varianty třeba od populárních značek Delphin, MIVARDI nebo ExtraCarp. A nezapomínejte na to, že právě na tomto e-shopu najdete jak návazce na kapry, tak ale i na feeder nebo sumce (MADCAT nebo BlackCat).

VIDEO: Jak to vypadá v prodejně FishMax v Uherském Hradišti? Koukněte! 

Nevíte si s výběrem hotového návazce rady? Pak se zastavte do prodejny FishMax v Uherském Hradišti. Právě tady vám poradí odborný personál – chlapi za pultem jsou zkušení rybáři, kteří vám po vyslechnutí vašich požadavků svědomitě poradí. Přijďte se podívat do prodejny FishMax v Uherském Hradišti – skladem je přes 16 000 produktů!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -