DomůAkční nabídkaNaviják na kapry, který maká dlouhé roky: má perfektní volnoběžnou brzdu

Naviják na kapry, který maká dlouhé roky: má perfektní volnoběžnou brzdu

- Reklama -

Navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou jsou populárními modely při lovu kaprů na položenou. Jaký kaprový naviják s „volnoběžkou“ vybrat? Podívejte se na povedený model od slovenské značky Delphin. 

Rybáři navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou používají rádi proto, že po záběru od ryby se odvíjí bez odporu vlasec. Ryba tak nemá tendenci nástrahu s háčkem okamžitě vyplivnout. A pak stačí jednoduchý pohyb kličky, a vše je připraveno ke zdolávání ryby ke břehu. Takový model navijáku na kapry má v nabídce i slovenská značka Delphin.

 

Naviják s volnoběžnou brzdou Delphin Mystix

Tohle je povedený model navijáku s volnoběžnou brzdou od oblíbené slovenské značky Delphin, který slibuje vysokou spolehlivost při lovu kaprů. Na druhou stranu je tento naviják na kapry k dostání za rozumné peníze, na které se u jiných značek rybář „prostě nedostane“. Kvalitní naviják s volnoběžnou brzdou najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Musíme začít onou volnoběžnou brzdou na tomto modelu navijáku. Ta totiž dovoluje nastavení navijáku do takové „podoby“, kdy se po záběru od ryby začne volně uvolňovat vlasec. Ryba tak neucítí žádný odpor, takže pak stačí jen zatočit kličkou, volnoběžná brzda „se vypne“, a je možné normálně zdolávat. I díky téhle funkci si tento naviják zamilujete!

Na tomto navijáku musíme ocenit použití kvalitních komponentů, které mají velkou zásluhu na tom, že tento model navijáku vydrží dlouhé roky. Navijáky Delphin Mystix totiž obsahují celou řadu prvotřídních součástek, které slibují obrovskou výdrž a bezproblémové používání. Co konkrétně?

VIDEO: Jak vypadá naviják s volnoběžnou brzdou od slovenské značky Delphin?

Jedná se například o karbonová ložiska (5+1), která jsou známá svou dlouhodobou výdrží i při rybaření v těžkých podmínkách. Další důležitou součástí je třeba i hřídel z vysokopevnostní ocele, která zaručuje bezproblémové používání na dlouhé sezóny. A to i při používání na těžkých výpravách za kapry, kdy panuje šíleně těžké počasí.

 

Na výběr ze 2 velikostí

Naviják Delphin Mystix si lze vybrat ve dvou velikostních provedeních. Menší model má označení 5T DP, a je vhodnější spíše pro lov kaprů na menších a středně velkých vodách. Kapacita jeho cívky je 370 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,28 mm. Hmotnost pak činí 446 gramů, díky čemuž se s ním luxusně nahazuje.

Na středně velké a velké vody je potom vhodnější větší model navijáku, který má označení 6T DP. Tento naviják má rozměrnější cívku, na kterou se vleze 510 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,28 mm. S tímto modelem navijáku tak může rybář třeba vyvážet montáž do středních vzdáleností.

Modelová řada Mystix je potom pro mnoho rybářů lákavá i z toho důvodu, že navijáky jsou designově velmi dobře zpracované. Tyto stroje mají elegantní matné zbarvení, které „ladí“ snad se všemi pruty na rybářském trhu. Takovou „třešničkou“ je potom dřevěné madlo, které celému navijáku dává „punc elegance“. Palec nahoru!

Důležitou informací pak pro mnoho rybářů je to, že k oběma modelům navijáků Delphin Mystix si lze dokoupit náhradní cívky za rozumné peníze. Rybář si tak může vytvořit pořádnou zásobu náhradního vlasce, což ocení všichni lovci jezdící na dlouhé výpravy za kapry.

Jestli aktuálně hledáte spolehlivé navijáky na kapry za rozumné peníze, pak se podívejte na tyto stroje od oblíbené značky Delphin. Tyto navijáky na kapry mají precizní brzdný systém, super hladký chod, obsahují kvalitní součástky a mají krásný design. Za podobný stroj byste u jiných firem zaplatili i mnohonásobně více. Navijáky s volnoběžnou brzdou Delphin Mystix najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -