DomůAkční nabídkaNaviják na kapry SHIMANO za rozumnou cenu? Tenhle patří k nejlevnějším

Naviják na kapry SHIMANO za rozumnou cenu? Tenhle patří k nejlevnějším

- Reklama -

Kvalitní naviják na kapry je veledůležitou součástí výbavy při lovu větších exemplářů. Jaký kaprový naviják vybrat, aby nestál „půlku výplaty“. Spolehlivý stroj za rozumnou cenu nabízí firma SHIMANO.

Ilustrační foto: PARYS

Asi není kapraře, který by neznal věhlasnou firmu SHIMANO. Právě tato zahraniční společnost vyrábí špičkové navijáky, které si mezi rybáři získaly nesmrtelnou pověst. Jenže! Ne všechny stroje „z dílny“ firmy SHIMANO jsou cenově dostupné. Ale bacha! Firma myslí na všechny rybáře.

Takže z jejího sortimentu si vyberou i ti rybáři, kteří prostě nechtějí investovat do navijáků obrovské peníze, přitom ale požadují vysokou kvalitu. Ano, přesně takový naviják lze v nabídce zmíněné firmy najít. Pojďme se na něj podívat blíže.

 

Naviják na kapry SHIMANO Beastmaster 10 000 XB

Hledáte naviják na kapry, za který neutratíte „životní úspory“, ale který nabídne spolehlivé vlastnosti a vysokou kvalitu? Právě tenhle poměr je charakteristický pro tento cenově dostupný naviják Beastmaster od firmy SHIMANO. Naviják za zajímavou cenu najdete na e-shopu PARYS.

Naviják na kapry Shimano Beastmaster

Na tomto navijáku milujeme hned několik věcí. Zaprvé: naviják na kapry SHIMANO Beastmaster 10 000 XB má perfektní chod. Ten je daný i spolehlivými ložisky – v navijáku je 1 kuličkové ložisko A-RB, a poté i 1 válečkové ložisko. Jednoduchý vnitřek tak slibuje maximální spolehlivost a odolnost.

A právě odolnost je dalším charakteristickým rysem tohoto navijáku od firmy SHIMANO. Naviják má pevný obal, který vydrží používání i v extrémně náročných podmínkách. Bytelnost navijáku neprozrazuje pouze odolné tělo, ale také masivní překlápeč. Tohle je paráda!

VIDEO: Jak vypadá naviják na kapry SHIMANO Beastmaster 10 000 XB? 

Co se týče převodového poměru navijáku SHIMANO Beastmaster 10 000 XB, tak ten je 4,6:1. Z toho vyplývá, že na 1 otočení kličkou rybář navine na cívku až 100 centimetrů navazovacího materiálu. Proto je tento naviják vhodný i při lovu na rozhlehlých lokalitách, kdy je zapotřebí stáhnout vyvezenou montáž z velké vzdálenosti co nejrychleji.

 

Obrovská kapacita cívky umožňuje různorodé použití

Naprosto gigantickou předností tohoto navijáku na kapry od firmy SHIMANO je rozměrná cívka. Výrobce udává, že na cívku se vejde až 400 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Díky tomu má tak rybář obrovskou kapacitu i na ty největší vody, na kterých se vyváží stovky metrů daleko. Za tohle velké plus!

Kromě toho, že naviják má obrovskou kapacitu pro vyvážení montáže i do velkých vzdáleností, tak naviják je vhodný i pro daleké hody. Cívka je tvarovaná tak, aby se z ní při hodu odvíjel navazovací materiál bez přebytečného tření, takže montáž ve výsledku letí opravdu daleko.

V žádném případě pak nesmíme zapomenout ani na pověstnou přední brzdu na těchto navijácích. Ta slibuje okamžité povolení nebo utáhnutí při zdolávání, takže rybář může ihned reagovat na výpady zdolávané ryby. Brzda se navíc dokonale ovládá i ve chvíli, kdy má rybář mokré nebo zašpiněné ruce – a to díky rozměrnému ovladači na přední straně cívky.

Brzda na navijáku Beastmaster 10 000 XB toho vydrží opravdu hodně. Maximální brzdní síla je 15 kilogramů, což nasvědčuje tomu, že tento stroj je vhodný i při lovu těch nejdivočejších kaprů. Za tohle palec nahoru!

Pokud aktuálně hledáte kvalitní a spolehlivý naviják na kapry, na který se můžete spolehnout i na těžkých výpravách, pak se rozhodně podívejte na tento model od renomované firmy SHIMANO. Tohle je naviják, který si zamilujete – a to i díky super nízké ceně! Levný naviják na kapry Beastmaster 10 000 XB najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -