DomůNávnady a nástrahyBoiliesLepivé boilies: Vylepšené krmné boilies! Jak vytvořit na povrchu boilies atraktivní vrstvu?

Lepivé boilies: Vylepšené krmné boilies! Jak vytvořit na povrchu boilies atraktivní vrstvu?

- Reklama -

Boilies na kapry je samo o sobě dokonalou nástrahou/návnadou. Vše jde ale vylepšit! A to i docela jednoduchými kroky. Stačí použít nějaké suroviny, které se ve světě kaprařiny sice používají, ale jinak. Jeden takový fígl lze použít i při zatraktivňování krmného boilies. Jde o to, že na něm vytvoříme nádherně lákavý „film“, který posune celé krmení o několik „levelů“ výše. Pojďme se na tento jednoduchý návod podívat blíže…

Krmné boilies na kapry většinou zatraktivňujeme s pomocí tekutých dipů nebo boosterů. Jasně, ono to dává smysl! Takto zatraktivněné boilies má mnohem intenzivnější vůni a chuť, navíc ve vodě vytváří nádherný „mrak“, který láká kapry k nástraze. Co na to ale jít ještě trošičku jinak?

Jde o to, že my chceme, abychom na našem krmném boilies vytvořili lákavý „film“ (viz přiložené video). Nádherně mazlavý povrch je luxusní a kaprům takto upravené boilies velmi chutná. Jak na krmném boilies takto atraktivní povrch vytvořit? Úplně jednoduše!

Stačí si do nádobky odlít trochu CSL nebo nějakého boosteru nebo dipu. A pak do tohoto tekutého atraktotu musíme přidat surovinu, která je lepkavá. Na přiloženém videu vidíte, že autor videa do tekutého atraktoru přidává pomazánku Marmite. U nás není úplně běžná, proto použijeme med (ideální ty levné náhražky v supermarketu) nebo javorový sirup. Právě tyto lepkavé suroviny napomohou k vytvoření luxusního „filmu“ na povrchu našeho krmného boilies. A takto připravené krmné boilies opravdu skvěle funguje!

Pozor! Nejdůležitější je, abyste nechali boilies odležet! Ideálně až na několik hodin! Díky tomu se na boilies vytvoří lepkavá vrstva, kterou chceme na krmných kuličkách vytvořit. Navíc, vrstva po čase na kuličkách ztuhne. A to chceme! Na tohle prosím pamatujte! Boilies ihned neházejte do vody!

Kromě nádherného povrchu boilies ze sebe vypouští nádherně koncentrovanou pachovou stopu opravdu velmi dlouhou dobu. A vytváří ve vodním prostředí i luxusně hustý „mrak“. Takto upravené krmné boilies fakt funguje! Rozhodně vyzkoušejte!

Poznámka: Video je pouze ilustrační! Lze použít libovolné suroviny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -