DomůAkční nabídkaVÝPRODEJ: Masakr! Obrovská sleva na nadupaný nahazovací echolot Deeper! Poslední kusy!

VÝPRODEJ: Masakr! Obrovská sleva na nadupaný nahazovací echolot Deeper! Poslední kusy!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť momentálně probíhá podzimní výprodej populárních nahazovacích echolotů Deeper! Nahazovací echolot Deeper si právě teď můžete obstarat se suprovou slevou! Ušetřete balík peněz! Pořiďte si spolehlivého „parťáka“ na ryby, který vám výrazně usnadní hledání ideálních míst pro úspěšný rybolov! Upozorňujeme všechny rybáře, že se jedná o výprodej, počet zlevněných echolotů Deeper je výrazně omezen! Na skladě leží poslední kusy!  

 

Nahazovací echolot Deeper Start Fishfinder

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Velice populární nahazovací echolot od firmy Deeper, který si oblíbili rybáři po celém světě, a to i v Česku. Tento nahazovací echolot je oblíben zejména proto, že je k dostání za opravdu suprové peníze. Navíc, teď je tento model výrazně zlevněný a na e-shopu Chyť a pusť je dostupný za fakt libovou cenu!

Tento nahazovací echolot Deeper nabízí všechny vymoženosti, které při hledání ideálního místa pro rybaření potřebujeme. A na většinu tuzemských revírů je naprosto dostačující! Samozřejmostí je, že tento echolot ukazuje hejna ryb – přístroj s úhlem záběru 40 stupňů skenuje okolí 10krát za sekundu! Takže s tímto echolotem velice pečlivě prozkoumáte každý „kout“ vody, přičemž žádná ryba vám neunikne.

Samozřejmostí je i to, že nahazovací echolot Deeper nádherně zobrazí profil dna. Rybář si tak velice rychle a snadno zmapuje terén pod vodou, což výrazně urychluje hledání ideálního místa pro rybaření. Další samozřejmostí je zobrazování aktuální hloubky před vámi. Sonar Deeper ale nabízí i celou řadu dalších pokročilejších vlastností, které vám výrazně napomohou k bohatému úlovku!

Použití je naprosto jednoduché: Sonar navážete na prut, zapnete ho, s pomocí wifi spojíte s mobilním telefonem a můžete začít hledat ryby nebo lovné místo. Sonar Deeper je kompatibilní jak s Androidem tak s iOS.

Pokud hledáte levný echolot pro rychlé zmapování dna, pro hledání hejn ryb nebo jen pro okamžité změření hloubky, pak sáhněte po tomto. Tento sonar vám nabídne všechny nejnutnější vlastnosti, které při rybaření potřebujete, přitom jeho cena je opravdu skvělá! Tohle je opravdu rozumná investice, která se vám vrátí v podobě nádherných úlovků!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pus%t

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -