DomůNávnady a nástrahyPro začátečníky: Obalené krmné boilies! Jak jednoduše zatraktivnit krmné boilies na kapry?

Pro začátečníky: Obalené krmné boilies! Jak jednoduše zatraktivnit krmné boilies na kapry?

- Reklama -

Používáte rádi krmné boilies na kapry? Určitě jste si už několikrát lámali hlavu s tím, jak tyhle atraktivní kuličky ještě více vylepšit. Někdo krmné boilies zalévá tekutými atraktory, jiný jej smíchává s další návnadou, třeba s partiklem. Přitom existuje naprosto jednoduchý fígl pro výrazné zatraktivnění krmného boilies. Je to naprosto jednoduché, rychlé, ale přitom opravdu účinné. Pojďme se na tento fígl podívat blíže…

O co jde? O naprosto jednoduché obalení krmného boilies v method mixu. Ano, všichni rybáři častokrát krmné boilies namočí v tekutém dipu. To je správně! A krmnému boilies to dodává celou řadu vlastností. Ale proč to ještě nevyšperkovat? Zalité krmné boilies stačí naprosto jednoduše zasypat method mixem.

Tohle vylepšení je opravdu jednoduché, ale jen málokoho napadne. Přitom je to geniální! Zalité krmné boilies skvěle lepí a „přijímá“ drobné částečky na povrch. Proto stačí vzít klasický method feeder a nasypat jej na zalité boilies. Na povrch kuliček se drobné částečky krásně přilepí a po vhození do vody se začnou postupně uvolňovat. Na lovném místě tak vznikne luxusní „mrak“, který přiláká kapry. Tohle je super!

My osobně nejraději používáme koncentrované method mixy. S výraznou vůní, nejlépe s vůní čokolády, která opravdu nádherně voní. Je také vhodné používat jemnější mixy, které na namočeném boilies podstatně lépe drží. Tenhle fígl určitě někdy vyzkoušejte! Perfektně funguje!

Poznámka: Video je ilustrační! Lze použít libovolné suroviny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -