DomůNávnady a nástrahyKrmné směsiPro začátečníky: Jak vyrobit nadupané masové krmení do krmné rakety? Tady je...

Pro začátečníky: Jak vyrobit nadupané masové krmení do krmné rakety? Tady je jednoduchý návod!

- Reklama -

Krmení s pomocí krmné rakety patří k nejoblíbenějším způsobům lákání kaprů na lovné místo. A to především proto, že velice rychle a jednoduše dopravíme požadované množství krmení na lovné místo. V tomhle případě kvalita krmení rozhoduje! Věřte nebo ne, ale čím kvalitnější krmení zvolíme, tím větší úspěch přijde. A to zejména v tu chvíli, kdy vsadíme na masové krmení, které kapři naprosto bezhlavě milují. Jak tedy připravit TOP masové krmení na kapry, které je velmi vhodné pro krmení s raketou? Mrkněte na tenhle jednoduchý návod!

Začněme tím masovým krmením: Masové krmení mají kapři velice rádi proto, že věrně „kopíruje“ složení bezobratlých živočichů, které kapři tolik milují a s tak velkou chutí je sbírají. Skutečně! Masové krmení prostě funguje! Na přiloženém videu uvidíte, že jeho autor používá suroviny s vysokým obsahem krillu. A právě krill patří k těm nejlepším surovinám pro lov kaprů. Tohle vyzkoušejte!

Jistě si říkáte, proč daný autor boilies do krmné rakety drtí na menší kousky. To je ale důležité! Teď se v tom nezamotat: Drobné kousky boilies velice dobře na sebe navážou tekutý atraktor. Navíc, pokud necháme celé krmení na několik hodin odležet (tak jako na videu), pak se z těch kousků boilies tekutý atraktor uvolňuje velice dlouhou dobu. Ale hlavně! Kousky boilies v krmné raketě se chovají jako „brokovnice“. Při dopadu se do vody se krmení rozstřelí do mnohem většího prostoru, takže vnadění je mnohem efektivnější. Proto je dobré do krmné rakety boilies drtit. Pamatujte na to!

Při krmení s krmnou raketou je velmi vhodné používat i drobné pelety. Zase! Ty po dopadu do vody se krásně rozstřelí do velkého prostoru, takže krmení vytvoří naprosto dokonalý krmný „koberec“.

Všimněte si, že autor po zalití celého krmení nechá vše několik hodin odležet. Vyzkoušejte to taky! Ten efekt je mnohem lepší než u krmení, které hned po zalití naházíme do vody. Dlouho odleželé krmení mnohem déle uvolňuje atraktivní látku, je měkčí a celkově atraktivnější. Navíc, takto upravené krmení dělá ve vodě mnohem koncentrovanější „mrak“, který láká kapry na lovné místo. Nebojte se s krmením pracovat! Tyhle detaily kolikrát rozhodují o úspěchu nebo neúspěchu…

Poznámka: Video je pouze ilustrační! Lze použít libovolné suroviny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -