DomůNávnady a nástrahyPro začátečníky: Pachová bomba! Jak používat boostery a dipy do krmení?

Pro začátečníky: Pachová bomba! Jak používat boostery a dipy do krmení?

- Reklama -

Krmení na kapry je důležitou součástí rybářovy taktiky. Právě krmení má totiž nemalý podíl na končeném výsledku. Pokud použijeme dobrou návnadu, je šance na úspěšný rybolov mnohokrát vyšší. Na rybářském trhu je nespočet krmných směsí a PVA mixů. Rybáři je často používají samostatně. Ovšem, i tuto návnadu lze velice jednoduše zatraktivnit! Stačí použít tekutý atraktor…

Používání tekutých atraktorů je zaběhnutou rutinou. Rybáři ale boostery a dipy nejčastěji používají pro zatraktivnění samotné nástrahy. Prostě, do lákavé tekutiny dají nástrahu a nechají ji namáčet i několik hodin. Jenže! Tekuté atraktory lze použít pochopitelně i pro vylepšení krmné směsi nebo PVA mixu. Proč to dělat? K čemu je to dobré?

Samotné sypké směsi mívají krásně výraznou vůni. Ovšem, pokud použijeme tekutý atraktor, pak pachovou stopu mnohem více zesílíme. V momentě, kdy prostě do krmení přidáme booster nebo dip, pak je vůně silnější. Navíc, po vhození takto zatraktivněného krmení do vody si jistě každý všimne, že se z krmení uvolňuje „hustá stopa“, která láká kapry k nástraze. Tohle je super!

Nejideálnější je, když do krmení nalijeme tekutý dip nebo booster a vše necháme odležet. Klidně i delší dobu! Atraktivní tekutina se do krmení nádherně vsákne, krmení luxusně ztuhne, takže pachová stopa se bude uvolňovat delší dobu. Mnohem delší dobu!

Po přidání tekutého atraktoru do sypké směsi se změní i konzistence krmení. Zejména po odležení! Když se atraktivní tekutina do krmení vsákne a my vše necháme odležet, pak se nám utvoří luxusně tuhé krmení. Tekuté atraktory pro vylepšení sypkého krmení určitě používejte. Jedná se o jednoduchý způsob, kterým výrazně vylepšíme naši krmnou směs. Super!

Poznámka: Video je pouze ilustrační! Lze použít libovolné suroviny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -