DomůNovinkyNejkrásnější kapr roku? Rybář ulovil krásného koi kapra s velkými šupinami

Nejkrásnější kapr roku? Rybář ulovil krásného koi kapra s velkými šupinami

- Reklama -

Tohle je teda opravdu nádherná ryba! Rybářovi Marnixovi Cleymansovi se povedlo ulovit dokonalého koi kapra, který sice nemusí zaujmout rozměry, ovšem jeho vzhled je opravdu unikátní. Podívejte se!

Ilustrační foto: InRybar.cz

O nádherném úlovku zahraničního rybáře informoval nizozemský rybářský web kwo.nl. Právě ten přinesl fotografii dokonalého koi kapra, kterého ulovil rybář Marnix Cleymans. Tenhle kapr zaujme každého rybáře svým unikátním vzhledem!

 

Nádherný koi kapr, který „bere dech“

Nizozemský web sice neuvedl, kolik kapr měřil nebo vážil, ale je to důležité? Tenhle kapr svými rozměry asi nepatří k těm největším, přesto se vsadíme, že by si jej chtěl potěžkat každý rybář. Tohle je ryba, na kterou se do smrti nezapomíná.

Kromě charakteristického zbarvení, které koi kapři mívají, nás na této rybě zaujaly také velké šupiny na bocích. Všimněte si, jak jsou obrovské! Z fotografie je patrné, že ryba je v perfektně kondici – na jejím těle není nejmenší škrábanec.

Když se rybář kouká na tuto fotografii, tak ho může napadnout, že rybaření opravdu není jen o rekordech. Rybaření je nádherné v tom, že může přinést i na první pohled menší rybu, která ale svým vzhledem předčí i ty největší a nejtěžší kapry. Tohle je prostě nádhera! Viděli jste letos hezčího kapra?

 

Luxusní koi z Francie

Nedávno jsme informovali také o tom, že ve Francii ulovili jiného TOP koi kapra, který zaujal rybářský svět právě i svými rozměry. Tento gigantický koi lysec vážil neskutečných 67,4 liber, což je v přepočtu okolo 30,5 kilogramů. To už jsou pořádné rozměry!

Kapr kromě obrovské váhy pak poutá pozornost i díky jeho výrazně oranžovému zbarvení. Ta ryba „svítí“ jako sluníčko! Sytě oranžové zbarvení dělá z této ryby vyhledávaný „cíl“, na který se snaží zaměřit každý rybář, který na francouzské jezero, ve kterém kapr žije, zamíří. Není proto divu, že se obrovský lysec jmenuje „Mrkev“.

 

Černo-oranžový kapr z Maďarska

Ještě musíme připomenout jednoho unikátního koi kapra z Maďarska. Právě toho ulovil rybář László Kápolna na maďarském jezeře Gyékényesi kavicsbánya-tó. Jde o 300hektarovou plochu u maďarsko-chorvatských hranic, která je pro rybáře velkou výzvou, třeba už jen kvůli těžkému terénu.

„Musíte si dobře vybrat, do jaké hloubky, a kam, umístíte své návazce. To je důvod, proč je tak těžké zde ulovit velkého kapra,“ uvedl maďarský rybář. Když se to ale povede, pak je velký důvod k radosti! Tak jako u tohoto rybáře…

Tomu se totiž na zmíněné lokalitě povedlo ulovit nefalšovaný „rybářský klenot“ – obrovského, černo-oranžového lysce o váze 25 kilogramů. Tohle je ryba, na kterou rybář nikdy nezapomene. Lámeme si hlavu s poslední otázkou: jaký koi kapr z těchto 3 ryb je ten nejkrásnější?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -