DomůTrendyŠupináč o váže skoro 40 kilo: je to vůbec možné? Podívejte se...

Šupináč o váže skoro 40 kilo: je to vůbec možné? Podívejte se na kapra snů

- Reklama -

Fotografie neuvěřitelné ryby aktuálně koluje po zahraničním rybářském internetu. Je na ní zachycen obrovský šupináč o váze skoro 40 kilogramů. Neskutečný úlovek! Kde se tohle jednou zastaví?

Ilustrační foto: InRybar.cz

Asi každý rybář se někdy zamýšlel nad tím, kde bude ta hranice, na které se váhy „moderních kaprů“ zastaví. Ještě před lety byly ryby okolo 20 kilogramů velkým úspěchem, o kterém se dlouho mluvilo. Dneska se přitom loví šupináči o váze skoro 40 kilogramů.

A právě u šupináčů je tato váha opravdu dechberoucí. Přece jen, tito kapři nemají tak mohutnou stavbu těla jako lysci. I možná proto právě šupinatí kapři na takových vahách budí takové emoce. Fotografie jedné takové famózní ryby aktuálně koluje po rybářském internetu v zahraničí.

 

Obrovskému šupináčovi chyběl kousek

Je na ní zachycen zahraniční rybář Nico Schmidt, kterému se povedlo dostat na háček obrovského šupináče o váze skoro 40 kilogramů. Ryba vážila přesně 39,7 kilogramů. Šupináčovi tak do magické hranice 40 kilogramů chyběl opravdu jen kousíček. To ale úspěšnému rybářovi snad nevadilo…

To, že rybář Nico Schmidt umí chytat opravdu gigantické ryby, dokazuje fakt, že spolu s kolegou ulovili během týdne hned 7 ryb přes 30 kilogramů. Tomuhle říkáme nezapomenutelný zážitek!

„Společně s Thomasem, který byl náhodou na jezeře ve stejnou dobu, jsme tento týden ulovili 7 ryb o hmotnosti přes 30 kilogramů a lepší závěr sezóny jsme si ani nemohli představit. I když to tentokrát nebylo snadné, na náš krmný koberec přicházel jeden velký kus za druhým,“ napsal rybář Nico.

 

Gigantický koi lysec z Francie

Když už jsme u těch výjimečných ryb, tak nemůžeme opomenout ani gigantického lysce v neobvyklém, oranžovém zbarvení. Tahle ryba žije ve francouzském jezeře a váží přes 30 kilogramů. Nedávno jej jeden rybář chytil na 67,4 librách, což je v přepočtu okolo 30,5 kilogramů.

Pochopitelně, kromě monstrózní váhy na tomto kaprovi každý rybář miluje i jeho zbarvení. Výrazně oranžová barva vypadá naprosto dokonale a tento koi je tak vyhledávaným úlovkem na této francouzské lokalitě. Asi nikoho nepřekvapí, že díky výrazně oranžové barvě se tento kapr jmenuje Mrkev.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

4 KOMENTÁŘE

  1. Nezastaví se to. Dokud se budou kapři překrmovat jak prasata, tak budou mít ulovené kusy váhu větší a větší. Mně osobně se takové ryby opravdu nelíbí. Pro ten vzhled spadlého břicha. Menší ryba, váhou, je pro mne krásnější. Ale i tady platí sto lidí sto chutí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -