DomůAkční nabídkaDělené pruty na kapry za lidovou cenu? Tyhle kaprové udice stojí jen...

Dělené pruty na kapry za lidovou cenu? Tyhle kaprové udice stojí jen pár korun

- Reklama -

Dělené pruty na kapry patří k nejpopulárnějším typům udic, a to díky jejich vlastnostem. Hodně rybářů je přesvědčeno o tom, že kvalitní kaprové dělené pruty musí stát balík peněz. Není to pravda.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Například firma Starbaits na rybářský trh dodává levné kaprové děličky, které patří k tomu nejlevnějšímu. Dělené pruty na kapry mají takové vlastnosti, které dovolují nahazování do větších vzdáleností, anebo si s nimi rybář více užije zdolávání kapra. A proto je mají rybáři rádi. 

 

Dělené pruty na kapry Starbaits M2

Špičkové pruty na kapry, které nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti, přitom jsou dostupné za fakt luxusní cenu. Tyhle kaprové dělené pruty patří k tomu nejlevnějšímu na trhu! Co nabízí? Musíme začít krásně akčním blankem, který má skvělou akci. Díky tomu si tak rybář užije každé zdolávání ryby, ale zároveň je schopný nahazovat opravdu hodně daleko. Cenově dostupné pruty Starbaits M2 jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

No ano! Tyto pruty totiž mají základ v HM uhlíku. Jedná se o materiál, který má skvělé vlastnosti, ale zároveň vysokou odolnost. Takže rybář se může do těchto prutů krásně opřít, tudíž montáž letí při hodu opravdu hodně daleko. Zároveň ale tyto pruty na kapry Starbaits M2 mají krásně štíhlý blank, takže se s nimi perfektně zdolává ryba na břeh. Paráda!

Velkou přednost vidíme v kvalitních SIC očkách, která jsou zhotovena z kvalitních materiálů. Díky tomu tak rybář může použít hrubší navazovací materiál, aniž by se musel obávat jejich poškození. SIC očka jsou po blanku udice rozmístěna tak, aby co nejlépe vedla navazovací materiál – bez přebytečného tření. I tohle pak výrazně napomáhá k dalekým hodům.

Na prutech najdeme populární DPS18 sedlo, které spolehlivě udrží i pořádný kaprový „budík“. Sedlo je vyrobeno z kvalitního materiálu, takže rybář se může spolehnout, že naviják bude u prutu držet jako přikovaný. Velmi praktická je i jednoduchá rukojeť s protiskluzovou koncovkou. Díky tomu se tak s prutem pohodlně manipuluje i v tu chvíli, kdy má rybář ruce.

Dělené pruty na kapry Starbaits M2 se dodávají ve velepopulární délce 360 centimetrů, která je vhodná jak pro daleké nahazování, tak ale například i při vyvážení. Ano! S takovou délkou je rybář schopný vytvořit opravdu super švih pro daleký hod. Co se týče gramáže, tak tento prut má vrhací zátěž 3lb. Zase: Toto je nejpopulárnější „hodnota“ u kaprových dělených prutů…

Rybáři pozor! Vzhledem k tomu, že tyto pruty jsou dostupné za skutečně hodně nízkou cenu, tak zásoby se velmi rychle tenčí. Po vyprodání zásob je možné, že pruty nebudou za tyto peníze již k dispozici, a to kvůli aktuální situaci na trhu. Pokud tedy chcete opravdu levné pruty na ryby, máte jednu z posledních příležitostí.

Hledáte levné dělené pruty na kapry za rozumné peníze? Pokud hledáte hlavně nízkou cenu, pak se rozhodně podívejte na tyto pruty od renomované společnosti Stabaits. Jde totiž o kaprové děličky, které patří k tomu nejlevnějšímu na trhu, přitom ale nabízí takové vlastnosti, které „bohatě postačí“. Tohle jsou super pruty na kapry za super peníze. Dělené pruty za rozumnou cenu Starbaits jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Dobrý den uvítal bych častější kontroly na revír ech, dost často se setkávám s neporadkem u vody, kolikrát si říkám že to není možné jaký jsou ty rybáři prasata 🤔😉🎣. 😡😠😠

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -