DomůAkční nabídkaPřístřešky pro rybáře od české firmy za pár korun: Nabízí velký prostor...

Přístřešky pro rybáře od české firmy za pár korun: Nabízí velký prostor a stabilitu

- Reklama -

Česká firma MIVARDI na trh dodává přístřešky pro rybáře, které jsou k dostání za rozumné peníze. Přitom tyto rybářské přístřešky nabízí velký prostor pod střechou nebo třeba skvělou stabilitu.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Přístřešek pro rybáře je velmi vítaným „parťákem“ u vody zejména v tu chvíli, když se přižene nějaká dešťová přeháňka, anebo když začne foukat. Právě v takový moment se rybář může schovat pod přístřešek, který vytvoří bezpečný úkryt. Jaký přístřešek pro rybáře vybrat, aby nestál půlku výplaty? Hodně zajímavé modely nabízí česká značka MIVARDI.

 

Přístřešek MIVARDI Shelter Quick Set

Jeden z nejlevnějších rybářský přístřešků na rybářském trhu! Právě tohle rybářské obydlí je k dostání za hodně zajímavou cenu, přitom jde o perfektní přístřešek na krátkodobé vycházky k vodě. Ano! Pokud se vydáte na ryby v den, kdy prší, tak není nic jednoduššího než si přibalit tento levný rybářský přístřešek MIVARDI Shelter Quick Set. Přístřešek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za rozumnou cenu na trhu!

Díky jednoduché konstrukci je rybář schopný ho během okamžiku postavit, a pak zase sbalit. Vše trvá jen chviličku. Ovšem! I když má opravdu jednoduchou konstrukci, tak to neznamená, že není stabilní. Naopak! Tento přístřešek vydrží i silnější poryvy větru. Super!

Rozměry tohoto přístřešku jsou 135 centimetrů na výšku, 210 čísel na délku a 145 centimetrů na šířku. Díky tomu se tak pod střechu vejdou buďto dvě rybářská křesla, anebo lehátko. Tohle je parádní prostor k pobývání u vody! Velkou předností je i odolný plášť s vodním sloupcem 5000 mm. Rybář tak bude chráněn i při silnějším lijáku! Přístřešek od MIVARDI je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za rozumnou cenu na trhu!

 

Rybářský přístřešek MIVARDI Premium XL + přední panel

Hodně rybářů chce mít tu možnost, aby se pod střechou přístřešku úplně zavřeli s pomocí předního panelu. Právě přední panel totiž zajišťuje to, že se pod střechu přístřešku nedostanou například dešťové kapky nebo studený průvan. Pokud patříte k těmto rybářům, pak se rozhodně podívejte na levný přístřešek pro rybáře MIVARDI Premium XL, který je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nízkou cenu!

Tento přístřešek svým vzhledem připomíná malý bivak, protože jde krásně zavřít, takže rybář se může schovat do krásně vytvořeného úkrytu. Jaké rozměry má tento levný rybářský přístřešek? Míry jsou 260 x 180 x 140 centimetrů, z čeho plyne, že se pod střechou schová rybářské lehátko, anebo třeba dvě rybářská křesla s rybářskou taškovinou.

VIDEO: Co nabízí přístřešek MIVARDI Premium XL s předním panelem? 

Na tomto přístřešku milujeme to, že díky jednoduché konstrukci jde okamžitě postavit a zase sbalit. Ale přitom konstrukce je vymyšlena tak, aby vydržela i silný vichr či prudký liják. K odolnosti celého přístřešku pak přispívá i kvalitní plášť s vodním sloupcem 5000 mm, díky kterému je pod střechou přístřešku krásné sucho. Tenhle přístřešek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za super peníze. 

 

Levné přístřešky a bivaky pro rybáře na Chyť a pusť

Hledáte jiný rybářský camping na ryby? Chcete ještě větší přístřešek nebo bivak? Anebo hledáte camping od jiné rybářské firmy? Pak se rozhodně podívejte na bohatý sortiment rybářských přístřešků a bivaků na rybářském e-shopu Chyť a pusť! Právě tady najdete camping pro rybáře za nejnižší ceny! Levné přístřešky a bivaky pro rybáře za super nízké ceny jsou k dostání na Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. To je super, už je dovoleno stanovat na pozemku co mě nepatří. Je to někde uvedeno? Aby jsem si stan nekoupil postavil u vody a o půlnoci ho musel zbalit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -