DomůAkční nabídkaNeviditelný návazec na kapry FOX: trumf na zkušené ryby do čisté vody

Neviditelný návazec na kapry FOX: trumf na zkušené ryby do čisté vody

- Reklama -

Na rybářském e-shopu FishMax aktuálně probíhá slevové tornádo, které rybářům rozdává slevy 30 %. A mezi zlevněnými produkty nechybí ani špičkové návazce od věhlasné společnosti FOX.

Slevové tornádo na rybářském e-shopu FishMax z Uherského Hradiště se vztahuje na více jak 3500 produktů. Rybáři si tak mohou obstarat celou řadu rybářského vybavení za nepřekonatelně nízké ceny. Stačí jen před zasláním objednávky zadat jednoduchý slevový kód TOR30. V nabídce zlevněných produktů pak nechybí ani špičkové návazce od renomované anglické značky FOX!

 

Návazec Edges Curve Short Fluoro D-Rig Illusion

Tohle je návazec, který moc dobře znají všichni ostřílení kapraři, kteří jezdí na těžké lokality s křišťálově čistou vodou. Pokud na takových vodách je potom velký rybářský tlak, pak je nutné na zkušené kapry „vyzrát“ s nějakým účinným návazcem. Vynikající návazec najdete na e-shopu FishMax.cz . Slovenští rybáři mohou objednávat na FishMax.sk .

Zcela zásadním plusem na tomto návazci je použití dokonalého vlákna Trans Khaki Illusion. Jedná se o špičkový navazovací materiál, který má ve vodě skvělé vlastnosti – zejména to, že po vhození do čistého vodního prostředí „prostě zmizí“. Vývojářům se u materiálu podařilo docílit toho, že vlákno je ve vodě prakticky „neviditelné“.

Toto zásadní plus je tak výrazným trumfem při lovu velkých, opatrných a zkušených kaprů na lokalitách s čistou vodou. Pokud například rybář navštěvuje pískovny nebo šťěrkovny, ve kterých je čistá voda, pak je tento návazec do takových podmínek zcela ideální.

Kromě toho se ale rybář u zmíněného materiálu může spolehnout na skálopevnou pevnost v tahu, ale zároveň i na obrovskou odolnost proti oděru. Takže zase: jestli rybář například navštěvuje lokality s kamenitým dnem, na kterém jiné materiály dost trpí, pak je tento návazec „tím pravým ořechovým“.

 

Na návazcích jsou super ostré háčky

Na návazcích Edges Curve Short Fluoro D-Rig Illusion potom rybáři najdou skvělé háčky Edges Arma Point Curve Short Hook. Jedná se o prvotřídní modely háčků, které jsou neuvěřitelně ostré. Takže stačí jen letmý kontakt a háček se okamžitě „přilepí“ na kaprovu tlamu. Důležitou informací je, že tyto háčky mají protihrot.

I proto je návazec z fluorocarbonu s tímto háčkem vynikající na silně prochytávané vody, na kterých jsou ryby extrémně opatrné, a na kterých nejprve jen „olizují“ nástrahu. S těmito háčky se ale rybář může spolehnout, že úspěšně promění i velmi jemný záběr od opatrného kapra.

Na návazci pak rybář najde celou řadu dalších komponentů, které jednak přispívají k funkčnosti celého návazce, ale zároveň k tomu, aby se nemotal při nahazování. Samozřejmostí je, že na návazci je například převlek Camo Micro Anti Tangle Sleeve.

Jestli skutečně jezdíte na těžké vody s opatrnými rybami, pak se určitě podívejte na tento návazec od renomované rybářské společnosti FOX. Rybář za své peníze dostane vynikající kvalitu a spolehlivost, která mu pomůže dostat na břeh vysněný úlovek. Návazce FOX najdete na e-shopu FishMax.cz . Slovenští rybáři mohou objednávat na FishMax.sk . Nezapomeňte použít slevový kód TOR30!

 

Tisíce zlevněných produktů

Tohle byla jen drobná ochutnávka toho, co rybář v aktuální slevové akci na FishMax najde. Kromě značky FOX se ale slevový kód vztahuje i na jiné brandy, jak na ty zahraničí (např. NASH), tak ale i na ty domácí.

Jestli tedy aktuálně doplňujete zásoby bižuterie, nástrah, krmení nebo čehokoliv jiného, pak se určitě podívejte na FishMax.cz. Právě na tomto e-shopu z Uherského Hradiště si můžete obstarat celou řadu věcí za podstatně lepší ceny!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -