DomůAkční nabídkaRevoluční krmení na ryby od české firmy: vydrží ve vodě dlouhé hodiny

Revoluční krmení na ryby od české firmy: vydrží ve vodě dlouhé hodiny

- Reklama -

Česká značka ZFish patří k oblíbeným brandům na rybářském trhu. Rybáři mají firmu spojenou s kvalitními produkty za rozumné peníze. Ale firma se „nebojí“ přicházet ani s inovativními produkty.

Jedním z nich je letošní novinka – zakrmovací brikety. Jedná se o novou návnadu, která má ve vodním prostřední naprosto unikátní vlastnosti. Jedná se o to, že brikety ve vodě vypouští lákavý a hustý „oblak“ drobných části a potravních signálů. Brikety přitom ve vodě vydrží dlouhé hodiny. A navíc, toto nové krmení vychází na super peníze!

 

Zakrmovací brikety ZFish

Nový druh krmení od české značky ZFish rybáře okamžitě zaujal. Jedná se totiž o vynikající návnadu, která ve vodě vydrží dlouhou dobu. Ale přitom po celou dobu ve vodě vydává lákavé drobné částice a vůni. Nové zakrmovací brikety najdete na e-shopu ZFish.cz .

Z čeho se tato návnada skládá? V briketách je nalisovaná pšenice, kukuřice, slunečnicové výlisky, rýže, konopné semínko nebo anglická vločka. Rybář se tak může spolehnout, že ani drobné částečky, které se z brikety uvolní, tak se neodplaví „kamsi do neznáma“ – ale naopak vytvoří lákavý povlak v blízkosti návnady (a nástrahy). Toto je fakt fantastická věc!

Důležitou informací pak je, že brikety mají poměrně velké rozměry – 45 x 30 x 12 mm. Díky tomu tak malé ryby nemají šanci briketu nasát, a následně s ní odplavat pryč. To v žádném případě! Rybář se tak může spolehnout, že návnada bude na lovném místě působit dlouhé hodiny, přičemž vydrží i nájezdy plotic, perlínů, cejnků, ouklejí a dalších menších druhů ryb.

Výrobce udává, že briketa se ve vodním prostředí rozpadá až 120 minut. Z toho tak vyplývá, že tato návnada je vhodnější pro rychlejší lov ryb, kdy ale potřebujeme, aby návnada na místě zůstala delší dobu. Jedná se o ideální návnadu například při lovu na feeder, při chytání na krmítko, ale také při rychlejší kaprařině.

Výhodou je také to, že brikety mají hranatý tvar. Tudíž rybář se může spolehnout, že například při rybaření na řece brikety neodnese ani silnější proud. Zároveň tyto brikety ocení rybáři při lovu na stojatých vodách se strmými břehy. Právě z nich se brikety neskutálí tak, jako třeba krmné boilies nebo pelety.

 

Jak s novými briketami krmit?

Zakrmovací brikety jsou k dostání v několika příchutích. Rybář si může vybrat třeba oblíbenou živočišnou příchuť s aroma ryby (fish), které dokáže ve vodním prostředí vytvořit koncentrované potravní signály. Hodně povedené jsou ale i brikety v příchuti scopexu. Tuto legendární vůni asi není zapotřebí blíže představovat…

Na výběr jsou ale i ovocné příchutě jahoda/konopí (strawberrry/hemp) nebo vanilka/konopí (vanilla/hemp). Brikety v těchto sladkých příchutích mají lákavě nasládlé aroma, které dokáže zaujmout nejen kapry, ale rovněž i amury. Tyto brikety jsou pak vynikající do teplejší vody na jaře a v létě.

Jak brikety používat? Buďto je možné tuto návnadu dopravit na lovné místo s pomocí praku, lopatky nebo krmné rakety. Při použití praku, ale i krmné rakety, je možné briketu umístit do středu krmné koule, díky čemuž briketa doletí skutečně hodně daleko, a navíc působí jako „zátěž“ pro rychlejší klesnutí koule na dno.

Další možností je použití vyvážecí lodičky. V těchto zmíněných případech je možné briketu dopravit na lovné místo celou, díky čemuž vydrží na lovném místě nejdelší dobu.

Pokud pak rybář použije PVA sáček nebo rozměrnější PVA punčochu, pak lze s briketou i nahodit do větší vzdálenosti. Díky hranatému tvaru se s briketou dobře pracuje a komfortně se připevňuje k montáži s pomocí PVA nitě. Za tohle velký palec nahoru!

Jiní rybáři, kteří pak mají na lov ryb pouze pár hodin, brikety rozlamují a kousky míchají přímo s krmením. Tímto způsobem tak v krmné směsi vzniknou hrubší částice, které ve vodním prostředí vydrží podstatně delší dobu. A dokážou zastavit i větší ryby – třeba kapry, amury, velké cejny nebo líny.

Pokud chcete rybám nabídnout něco neokoukaného, co ale vydrží ve vodě opravdu dlouhou dobu, pak se podívejte na tuto povedenou novinku od české značky. Jedná se skutečně o vynikající inovaci ve světě krmení na ryby, kterou si oblíbí nejeden rybář. Zakrmovací brikety najdete na e-shopu ZFish.cz  za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -