DomůAkční nabídkaNoční lov dravců na rybičku na plavanou: svíticí splávek svítí až 40...

Noční lov dravců na rybičku na plavanou: svíticí splávek svítí až 40 hodin

- Reklama -

Při lovu dravců hodně rybářů sahá po vybavení na splávek. A ono se není čemu divit! Právě lov dravých ryb se splávkem je extra účinným způsobem. Jak to ale udělat ve chvíli, kdy zapadne sluníčko?

Tohle zná asi každý rybář: sotva začne zapadat sluníčko za obzor, začnou se ke břehu tlačit hejna drobných rybiček. A za nimi pochopitelně míří i dravci. Jenže jak chytat dravce na plavanou, když pomalu končí den? Sáhněte po svítícím splávku na dravce, ve kterém je zabudovaná LED dioda. Tohle řešení je extra pohodlné!

 

Svíticí splávek na dravce IBITE Perch

Geniální svítící splávek pro lov dravých ryb na plavanou. Tento splávek totiž vydává pronikavé světlo, které je skvěle viditelné i za černočerné tmy nebo za zhoršené viditelnosti (např. při mlze). Není proto divu, že si rybáři tyto splávky od rybářské značky IBITE tolik zamilovali. Svíticí splávek na dravce najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Když chtěl rybář chytat dravce na plavanou za tmy, pak musel volit takové modely splávků, do kterých lze vložit chemické světýlko. Jenže! Pořád myslet na dostatečnou zásobu chemických světýlek není nic komfortního. Jednou se prostě může stát, že si rybář světýlko nepřibalí s sebou, a pak může tu nejlepší část lovu zabalit.

A navíc! Ono se to nezdá, ale ani chemická světýlka nejsou úplně nejlevnější záležitostí. Takže když se rybář vydá už poněkolikáté na dravce, tak to jde v peněžence trochu cítit. I proto je tento splávek od rybářské značky IBITE tak oblíbený.

V tomto splávku je totiž zabudovaná LED dioda, kterou napájí baterie typu 435. Právě tato baterie lze dokoupit, takže rybář si může obstarat „bezpečnou zásobu“ energie. Jenže rybář těch baterek nebude potřebovat tolik, protože její životnost je až 40 hodin. Takže splávek bude vydávat světlo pořádně dlouhou dobu.

 

K dostání ve dvou gramážích

Jak vlastně tento svíticí splávek funguje? Uvnitř antény je zabudovaná LED dioda. A právě ta osvětluje zmíněnou anténku splávku. Ta tak vydává krásně viditelné světlo, které umožňuje pohodlný lov dravce na splávek i ve tmě. Proto je tento model splávku mezi rybáři velmi oblíbený pro lov candátů na splávek.

Tento svíticí splávek IBITE Perch pro lov dravých ryb na plavanou si lze vybrat ve dvou provedeních. Rybáři mohou sáhnout po 10gramovém splávku, který je vhodnější při chytání na menší nástražní rybičky poblíž břehu. Jestli chce rybář pak chytat na větší nástražní rybičku, se kterou bude schopný nahodit dále od břehu, pak by měl sáhnout po 12gramovém splávku.  

Tvarem je ale tento splávek klasickým průběžným splávkem, který rybáři používají odpradávna. Splávek má parádní aerodynamický tvar, díky kterému dokáže letět opravdu hodně daleko. Stačí jen zvolit vhodnou délku a gramáž prutu, a také průměr navazovacího materiálu.

Jelikož se jedná o průběžný splávek, tak rybář chytá na populární průběžnou montáž, která nabízí ty největší výhody. Například to, že při nahazování má rybář velmi malou část montáže, se kterou se pohodlněji nahazuje. Navíc, s průběžnou montáží je rybář schopný chytat i v opravdu velkých hloubkách. Palec nahoru!

Pokud si chcete užít parádní chytání dravců i za černočerné tmy, pak se rozhodně podívejte na tento svíticí splávek na dravce IBITE Perch. Jedná se o povedený model splávku, který slibuje maximální komfort při lovu dravců i v těžkých podmínkách. Svíticí splávek najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -