DomůNovinkyBohumil Kuna pod palbou kritiky: „Přebaluješ boilies z Decathlonu!“ Známý rybář ale kritiky...

Bohumil Kuna pod palbou kritiky: „Přebaluješ boilies z Decathlonu!“ Známý rybář ale kritiky setřel!

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna má od začátku aktuální rybářské sezóny pořádně veselo! V letošní sezóně totiž začal prodávat vlastní boilies, které od počátku budí vášně. Nejprve některým vadila cena nástrah od Bohumila Kuny, protože kilo boilies vychází na dvě stovky. Teď ale někteří rybáři Bohumila Kunu podezírají z toho, že přebaluje levné kuličky z Decathlonu. Co na to řekl rybář z Labe? No, zareagoval tak, jak je mu to vlastní.

„Někteří borci mají jasno, protože úspěch mého boilies nechápou. Jakmile se někde objeví zmínka o mém boilies, tak se u toho okamžitě objeví to, že je to přebalené boilies z Decathlonu,“ řekl Bohumil Kuna v novém videu. Rybáři na diskusích spekulují o tom, jak vlastně výroba boilies rybáře z Labe vypadá. A někteří skutečně říkají, že nic nevyrábí, a jen přebaluje levné boilies z populárního sportovního řetězce.

Jak na to zareagoval rybář z Labe? Jednoduše! Ve videu k sobě přirovnal jak jeho vlastní boilies, tak boilies z Decathlonu. Tím Bohumil Kuna poukázal hned na několik rozdílů, třeba na jinou barvu. „Tady je játra z Decathlonu, a tady mám moje játrové boilies. Ihned jde vidět ten rozdíl ve zbarvení. Tím je vůbec neshazuji, protože boilies z Decathlon je pořád výborné,“ setřel kritiky známý rybář z Labe.

Rybář, který v minulých videích chytal právě na levné kuličky z Decathlonu, si ale z kritiky nic moc nedělá. A to proto, že o jeho boilies je prostě velký zájem. Na jeho e-shopu kbfishing.cz prodává kromě dvou druhů boilies třeba i esence. „Já chápu, že úspěch Bohoušových koulí je pro někoho těžko stravitelná záležitost, nicméně tak to prostě je,“ zakončil rybář Bohumil Kuna.

VIDEO: „Přebaluješ boilies z Decathlonu!“ Jak Bohumil Kuna reaguje na kritiku?   

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Vážení diskutéři,

    na základě opakovaných útoků jsme se rozhodli diskuzi pod tímto článkem zcela uzavřít. Proto budou mazány VŠECHNY komentáře. Připomínáme, že podle platných zákonů jsme plně odpovědni i za obsah, jehož nejsme „autory“ (např. právě za obsah v diskuzích). Proto jsme se rozhodli tuto diskuzi zcela uzavřít…

    Děkujeme za pochopení!

    Redakce InRybar.cz

  2. Pěkný den p.Kuna můj muž hrozně rád kouká na Vaše příběhy a vychytávky,hodně natáčejte a poraďte mu jak chyťite aspoň kapra,díky Iveta M.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -