DomůNovinkyVýborný výsledek: Češi přidali další 4 medaile! Celkem jich mají 12

Výborný výsledek: Češi přidali další 4 medaile! Celkem jich mají 12

- Reklama -

Česká juniorské reprezentace uspěla i v druhém dni světového šampionátu v rybolovné technice ve Frýdku-Místku. Nakonec ve dvou disciplínách (4 a 5) v kategorii junioři a juniorky naši závodníci posbírali celkem 4 cenné kovy.

Kateřina Marková do své sbírky přidala fantastickými výkony další 2 zlaté medaile! Celkově si tak z Frýdku-Místku odváží 4 zlaté a 1 stříbrnou medaili.

V kategorii juniorek se výborným výkonem předvedla i další česká závodnice Iva Zelenková. A v disciplíně číslo 4 (hod zátěží na cíl) získala nádhernou bronzovou medaili.

V disciplíně hodu zátěží do dálky jednoruč zvítězil český reprezentant Filip Vaculík. Je to tak jeho druhá zlatá medaile z tohoto šampionátu.

Čeští reprezentanti na šampionátu, který proběhl na domácí půdě, nasbírali neuvěřitelných 12 medailí. Sbírku tvoří 8 zlatých, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile.

Po předání medailí proběhlo zakončení letošního MS juniorů v rybolovné technice. Nezbývá než poděkovat závodníkům, trenérům, organizátorům a rozhodčím za jedinečný sportovní zážitek.

Připravujeme podrobnosti!

 

 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -