DomůNovinkyČeská vynalézavost: Některé obchody prodávají živé nástrahy na ryby v automatech! Jak to...

Česká vynalézavost: Některé obchody prodávají živé nástrahy na ryby v automatech! Jak to vypadá?

- Reklama -

Situace pro české podnikatele není v posledních měsících nikterak příznivá. Vinou protiepidemických opatření musí mít drtivá většina obchodů zavřeno. A to postilo i rybářské potřeby! Jenže! Někteří podnikatelé se nechtějí se současným stavem smířit, a proto přichází se zajímavými nápady. Jako například plzeňské rybářské potřeby U Habakuka. Právě tady si rybáři mohou zakoupit čerstvé a živé nástrahy na ryby z výdejního automatu. Skvělý nápad!

Jarní sezóna je v plném proudu! Teď rybáři ve velkém obsazují břehy oblíbených rybářských lokalit a snaží se přelstít jarní ryby. Mezi oblíbené nástrahy na „probouzející“ se ryby jednoznačně patří například živí červi nebo žížaly. Tyto živé nástrahy jsou populární odjakživa, protože ryby na ně spolehlivě reagují. Jenže! Jak v současnosti sehnat živé červy nebo žížaly, když rybářské potřeby mají vinou protiepidemických opatření zavřeno?

Některé rybářské potřeby to řeší například přes výdejní okénka, kdy rybář musí vše dopředu objednat a pak pro objednávku dojet. Jiné obchody šly ale ještě dále! Jak? Například plzeňské rybářské potřeby U Habakuka spustily výdejní automat, ve kterém si rybáři mohou obstarat čerstvé červy a další nástrahy. „Od dnešního dne si můžete zakoupit červy, žížaly a ostatní potřebné krmivo kdykoliv dostanete chuť jít na ryby,“ uvedl plzeňský obchod.

Za nás je tohle super nápad! Rybáři mají jistotu, že okamžitě dostanou čerstvé nástrahy na ryby v té nejvyšší kvalitě. Přitom rybář nemusí nikde volat, anebo vyplňovat objednávku na e-shopu kvůli živým nástrahám. Ne! Prostě stačí přijít k automatu, navolit si požadované zboží a zaplatit. Rychlé a jednoduché! Velký palec nahoru! Budou mít tohle i ostatní obchody?

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -