skingbranding-banner

Český rybář chytil gigantického pstruha o délce 94 centimetrů! Z téhle ryby se tají dech!


Absolutní bomba přišla ze Slovinska! Právě tady dokázal český rybář Miroslav Vojtek dostat na háček naprosto neuvěřitelnou rybu! Co rybář dokázal přelstít? Životního pstruha o délce 94 čísel. Rybář Miroslav Vojtek byl ve Slovinsku spolu s ostříleným rybářem Radkem Filipem, který tamní oblast moc dobře zná, a který do těchto míst vyráží na kapitální hlavatky. A právě kromě hlavatek dokázala česká výprava přelstít i tohohle nezapomenutelného pstruha. Posíláme upřímnou gratulaci. Skvělá práce, chlapi!

„94 centimetrů! Neuvěřitelný pstruh! Miroslav Vojtek si splnil sen a byla to neskutečná euforie pro celý náš letošní skvělý hlavatkový tým. Jsem rád, že jsem snad trochu pomohl zkušenostmi, které jsem si za léta chytání v těchto podmínkách vybudoval. Mega zážitek! Tohle ale ještě nebyla poslední ryba výpravy…“ napsal ke kapitálnímu úlovku Radek Filip na sociálních sítích. Právě tento známý rybář, který byl v minulosti šéfredaktorem časopisů Kajman a Kapr, jezdí do Slovinska na hlavatky pravidelně.

A jak už Radek naznačil, kromě tohoto životního pstruha se českým rybářům povedl i úlovek obrovské hlavatky. Tohle musí být ryba, která se nadosmrti vryje do rybářské duše. „Mega hlavatka! Poslední den výpravy jsem byl jediný z týmu bez hlavatky, ale věřil jsem, že podmínky jsou dobré a šance slušná. Při 5. hodu za tmy přišla do prutu W3 Hucho rána. Věděl jsem, že je to velká ryba a opět zažil ten pocit, že bych dal klidně všechny peníze, co mám, jenom ten vlasec nesmí prasknout. Neprasknul!“ popisuje neskutečný souboj s hlavatkou Radek Filip.   

NOVINKA: Revoluční nástrahy na dravce z Lotyšska konečně na českém trhu! Více info 

„Na břeh jsme dostali XL hlavatku a s kamarády, bez kterých bych to nezvládl, jsme si užívali ten nejkrásnější rybářský pocit. Navíc se nám tím už potřetí povedlo, že si hlavatku chytili všichni z týmu. Cennější úlovek v Evropě není,“ radoval se Radek Filip.

Redakce InRybar.cz

Foto: Radek Filip

Nové články v rubrice

Kauza Bečva nekončí: Druhé odložení klíčového posudku! „Případ je složitý!“ říká znalec

admin | přečteno: 139x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Ani napodruhé soudní znalec Jiří Klicpera nepředložil vypracovaný klíčový posudek …

Jakub Vágner reaguje na kritiku kvůli používání echolotu: „Drahý sonar je bez znalostí k ničemu!“

admin | přečteno: 10075x | 2.03.2021 | 8 komentářů

Jakub Vágner nedávno na své stránce na facebooku zveřejnil fotografii …

PŘEHLEDNĚ: Severočeští rybáři nasadili přes 290 000 kaprů! Zvýšil se počet candátů

admin | přečteno: 703x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Severočeský územní svaz zveřejnil velmi zajímavá data o nasazovaných rybách …

Komentáře

 • Klobou dolů. Tohle je jednou za život 👏
  Gratuluji a přeji hodně dalších krásných ryb.

 • Kolega chytil na Jizeře pstruha 87cm…Pak jsem zjistil po nějakém čase, že to byl možná i český rekord. Ale nikde to samozřejmě nezveřejnil, protože kolega nemá žádné sociální sítě.
  Každopádně je hodně ryb, které se chytli a ani nikdo o tom neví.

 • Ty ryby se chytlY! 🙄

  • Hlavně se z toho Y 🙂

 • Ukaž se na Bečvě… Tod vše….r.i.p

 • Jeďte do Irska tam jich je mraky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.