DomůNovinkyČeský rybář chytil gigantického pstruha o délce 94 centimetrů! Z téhle ryby se...

Český rybář chytil gigantického pstruha o délce 94 centimetrů! Z téhle ryby se tají dech!

- Reklama -

Absolutní bomba přišla ze Slovinska! Právě tady dokázal český rybář Miroslav Vojtek dostat na háček naprosto neuvěřitelnou rybu! Co rybář dokázal přelstít? Životního pstruha o délce 94 čísel. Rybář Miroslav Vojtek byl ve Slovinsku spolu s ostříleným rybářem Radkem Filipem, který tamní oblast moc dobře zná, a který do těchto míst vyráží na kapitální hlavatky. A právě kromě hlavatek dokázala česká výprava přelstít i tohohle nezapomenutelného pstruha. Posíláme upřímnou gratulaci. Skvělá práce, chlapi!

„94 centimetrů! Neuvěřitelný pstruh! Miroslav Vojtek si splnil sen a byla to neskutečná euforie pro celý náš letošní skvělý hlavatkový tým. Jsem rád, že jsem snad trochu pomohl zkušenostmi, které jsem si za léta chytání v těchto podmínkách vybudoval. Mega zážitek! Tohle ale ještě nebyla poslední ryba výpravy…“ napsal ke kapitálnímu úlovku Radek Filip na sociálních sítích. Právě tento známý rybář, který byl v minulosti šéfredaktorem časopisů Kajman a Kapr, jezdí do Slovinska na hlavatky pravidelně.

A jak už Radek naznačil, kromě tohoto životního pstruha se českým rybářům povedl i úlovek obrovské hlavatky. Tohle musí být ryba, která se nadosmrti vryje do rybářské duše. „Mega hlavatka! Poslední den výpravy jsem byl jediný z týmu bez hlavatky, ale věřil jsem, že podmínky jsou dobré a šance slušná. Při 5. hodu za tmy přišla do prutu W3 Hucho rána. Věděl jsem, že je to velká ryba a opět zažil ten pocit, že bych dal klidně všechny peníze, co mám, jenom ten vlasec nesmí prasknout. Neprasknul!“ popisuje neskutečný souboj s hlavatkou Radek Filip.   

NOVINKA: Revoluční nástrahy na dravce z Lotyšska konečně na českém trhu! Více info 

„Na břeh jsme dostali XL hlavatku a s kamarády, bez kterých bych to nezvládl, jsme si užívali ten nejkrásnější rybářský pocit. Navíc se nám tím už potřetí povedlo, že si hlavatku chytili všichni z týmu. Cennější úlovek v Evropě není,“ radoval se Radek Filip.

Redakce InRybar.cz

Foto: Radek Filip

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

7 KOMENTÁŘE

  1. Kolega chytil na Jizeře pstruha 87cm…Pak jsem zjistil po nějakém čase, že to byl možná i český rekord. Ale nikde to samozřejmě nezveřejnil, protože kolega nemá žádné sociální sítě.
    Každopádně je hodně ryb, které se chytli a ani nikdo o tom neví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -