skingbranding-banner

Budou ženy chytat větší kapry než muži? Na trhu se objevily TOP kaprové děličky pro rybářky!


Rybařina je fenoménem, který se stává životním stylem i u mnoha žen. Oproti předešlým sezónám dnes není nic neobvyklého narazit u vody na rybářky. A právě na zvýšený zájem ze strany žen o rybaření reagují i rybářské firmy. Tak jako například společnost Prologic, která představila nadupané kaprové dělené pruty pro ženy. Tyhle pruty jsou postaveny tak, aby se s nimi lépe manipulovalo „drobnějším postavám“. A navíc nabízí i atraktivní design, který by se mohl líbit právě spíše rybářkám. Tak co na tyhle kaprové pruty říkáte?

 

Kaprový dělený prut Prologic C-Series Lotus AB

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou ony! Nadupané dělené pruty na kapry, které jsou určené spíše pro rybářky, tak to alespoň uvádí společnost Prologic. A ano! Tyhle pruty na kapry se budou líbit spíše „méně urostlým postavám“, protože jsou upraveny tak, aby například nabízely nízkou váhu. Dělené pruty na kapry Prologic C-Series Lotus AB nabízí velmi nízkou váhu, takže s prutem se velice dobře manipuluje jak při nahazování, tak i vyvážení. Samozřejmě, lehké a tenké udice na kapry jsou velice příjemné i při zdolávání kapra…

Samozřejmě, rybářská společnost Prologic se u těchto prutů pro rybářky hodně zaměřila i na jejich design. Pruty mají atraktivní červeno-vínové zbarvení, které v posledních letech není tolik obvyklé. A které mezi černými blanky, které se nejmasověji dodávají na rybářský trh, jednoznačně vynikne. Celkový dojem z nádherného designu pak ještě umocňují růžové prvky, které v tomhle případě vypadají opravdu hodně pěkně.

Ale jinak tyto udice nabízí naprosto dokonalé vlastnosti, které jsou srovnatelné s jinými udicemi. Kaprové dělené pruty Prologic C-Series Lotus AB jsou postaveny na nadupaném blanku, který nabízí opravdu perfektní akci. To ocení každá rybářka jak při nahazování, tak zdolávání kapra. Díky tenkému blanku jde v těchto kaprových udicích cítit každý výpad ryby, a to třeba i menšího kapra.

VIDEO: Jak pracují kaprové dělené pruty Prologic C-Series u vody? Mrkněte na video!

Kaprové dělené pruty Prologic C-Series Lotus AB mají základ ve vysoce modulovaném uhlíku, který se vyznačuje perfekní pevností a brutálně zajímavou akcí. Uvnitř těchto udic nalezneme 1K uhlíková vlákna, která nabízí fakt zajímavé vlastnosti. Takže i když rybářka třeba nedokáže vyvinout tak rychlý švih, tak přesto tenhle blank dokáže velmi rychle přenést její sílu do montáže, která tak letí opravdu daleko. Tohle jsou pruty, které prostě překvapí…

K dalekým hodům pak výrazně přispívají i lehká očka MM-Series, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby jimi procházel navazovací materiál bez přebytečného tření. Takže montáž letí opravdu daleko. Na prutech jsou kvalitní sedla na navijáky HD Vented Inspire, která udrží spolehlivě i velké kaprové navijáky, které budou k prutu držet jako přikované. Super!

Pokud hledáte kvalitní kaprové udice pro manželku, přítelkyni nebo sestru, pak se rozhodně podívejte na tyhle dělené pruty na kapry. Tyto udice jsou designově velmi povedené, a s nimi si užije rybaření i rybářka „drobnější postavy“ – ať už jde o samotné nahazování, anebo o zdolávání ryby. Navíc, tyhle pruty vypadají fakt dobře! S tímhle si firma Prologic fakt vyhrála! A co je na tom nejlepší? Tyhle levné dělené pruty na kapry jsou dostupné za pár korun! Bomba!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 1377x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 3737x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Šílený výprodej boilies: Brutální sleva na TOP české kuličky na kapry! Poslední kusy!

admin | přečteno: 4188x | 22.02.2021 | 1 komentář

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílený výprodej …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.