Domů Novinky Český rybářský svaz se raduje: Rybářů v minulém roce přibylo! Jde o tisíce...

Český rybářský svaz se raduje: Rybářů v minulém roce přibylo! Jde o tisíce lidí

- Reklama -

Vedení Českého rybářského svazu si „mne ruce“. Z dostupných statistik je totiž zřejmé, že v minulém roce přibylo milovníků rybaření. A to o docela zajímavý počet! O kolik? V minulém roce přibylo 2400 nových rybářů. Další velice dobrou zprávou je, že roste i počet dětí. Zdá se, že i pro malé rybáře je rybaření pořád dost atraktivní, což je velmi dobrá zpráva! Podle dat Českého rybářského svazu se rybaření věnuje nejvíce dětí od roku 2006.

Samozřejmě, zvyšující se počet rybářů bude mít i pozitivnější vliv na kasu Českého rybářského svazu. Jednoduše řečeno: Více rybářů rovná se více peněz. V minulém roce se v rybářských řadách objevilo o 2400 členů více. Celkový počet rybářů se tak zastavuje na čísle 248 848 členů. Zajímavé číslo!

Nás ale nejvíce těší ta zpráva, že v rybářských kruzích přibývá dětí! Vzhledem k tomu, že dnešní doba nabízí spoustu jiných lákadel, je určitě úspěchem, že se daří k rybářům přilákat mladé lidi. V současné době se rybaření věnuje 25 390 dětí. Skvělá zpráva! Co se týče starší kategorie – mládeže – tak těch rybaří 5669.

Český rybářský svaz si pochvaluje i velký zájem o celosvazové povolenky. Podle dostupných dat byla poprvé od roku 2009 prolomena hranice 50 000 kusů prodaných mimopstruhových povolenek. Jde o obrovské číslo! Zájem o celosvazové mimopstruhové povolenky se zvýšil o 13%! O pstruhové celosvazové povolenky se rovněž zvýšil zájem, a to o 6%. Celkově se jich prodalo téměř 2000 kusů.

Redakce InRybar.cz

Zdroj: rybsvaz.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -