Domů Novinky CM Tovačov: Fantastické drama končí! Žádný favorit na triumf nedosáhl! Zlato si...

CM Tovačov: Fantastické drama končí! Žádný favorit na triumf nedosáhl! Zlato si odváží KTHM Horní Moštěnice!

- Reklama -

Tovačovský maraton skončil. Viděli jsme nádhernou podívanou, která nabídla perfektní ryby, zajímavé zvraty a hlavně skvělé výkony! Tohle byla paráda! Zlatou medaili si nakonec žádný favorit z Tovačova neodveze. Ne. Startovní pole překvapil tým KTHM Horní Moštěnice, který díky skvělé práci získává tolik ceněné zlato. Druhé místo pak bere tým Carp Only a bronzové medaile si odvezl mančaft LK Baits. Pánové, gratulujeme!

Tým KTHM Horní Moštěnice. Tuto skvadru před samotným závodem asi nikdo netipoval na vítěze. Tak to prostě je, protože ve startovním poli bylo tolik zvučných jmen. Ale! Tým ve složení Milan Nevrla, Martin Ludva a Petr Janků nedal na papírové předpoklady a pořádně makal. A nakonec to vyšlo náramně! Chlapi v jeden moment závodu zabodovali nádhernými kapry. Tohle byl atak, na který žádný tým na špici tabulky nedokázal zareagovat. Tým Horní Moštěnice se tak postaral o nevěřitelnou senzaci a získává nejcennější titul, který je na našem území k mání.

Druhé místo patří velezkušeným Vaňkovým. Tým Carp Only, ve složení Tomáš a Zdeněk Vaňkovi, bojovali od samého začátku. A celou dobu se drželi na špici celého závodu. V jeden moment dokonce i vedli. Ovšem ani toto velezkušené duo nedokázalo zareagovat na atak Horních Moštěnic. Ale netřeba smutnit. Tomáš a Zdeněk Vaňkovi znovu na Tovačově získali cenný kov. Takže patří k nejúspěšnějším závodníkům, kteří na tomto krásném závodě chytali. Navíc, tým Carp Only se ještě pokusil zakontrovat. Chlapi na poslední chvíli ještě ulovili krásného kapra o váze 19,18 kilogramů. Na zlato to ale nestačilo.

I tým LK Baits se snažil s výsledkem něco udělat. V průběhu posledních hodin závodu pánové zdolali krásného kapra o váze 11,6 kilogramů. Jenže ani tato perfektní ryba k útoku na zlaté medaile nestačila. Ale chlapi nemusí věšet hlavu. Tým LK Baits ve složení Petr Pudil, Josef Listoň a Radek Zaviačič berou krásné bronzové medaile. Výsledek je musí těšit o to více, protože jen kousíček za nimi na ně dotíral kaprařský mág Jarda Těšínský. Štěstí se ale přiklonilo ke klukům z LK Baits, kteří nakonec berou bronz. Super práce.

Celou dobu to vypadalo, že tým KTHM Horní Moštěnice si odveze i cenu za nejtěžšího kapra závodu. Jenže! Chviličku před koncem zabodoval tým Kolín. Pánové ulovili překrásného lysce o váze 23,6 kilogramů. Tohle je fakt luxusní ryba!

Letošní ročník tovačovského maratonu skončil. Chtěli bychom jménem celé redakce InRybar.cz pogratulovat úspěšným týmům, které berou cenné kovy. A před ostatními mančafty chceme smeknout – dámy a pánové VELKÝ RESPEKT! Děkujeme také našim čtenářům, kteří četli naše „tovačovské zpravodajství“. Díky!

 

TOP 5: Konečné pořadí

1) KTHM Horní Moštěnice (místo č. 8) – 86,56 kilogramů

2) Carp Only (místo č. 15) – 77,31 kilogramů

3) LK Baits (místo č. 25) – 70,43 kilogramů

4) JET FISH 1 (místo č. 20) – 67,96 kilogramů

5) Libuň (místo č. 26) – 58,99 kilogramů

 

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -