DomůNovinkyDalší obrovská štika z české svazovky! Tahle vážila skoro 20 kilo!

Další obrovská štika z české svazovky! Tahle vážila skoro 20 kilo!

- Reklama -

S obrovskými štikami se nyní roztrhl pytel. A to je jenom dobře, protože tohle je reklama na české svazové revíry! Rybář Jan Kuzebauch z Kraslic ulovil na přehradě Skalce nádhernou štiku! Dravec vážil skoro 20 kilo! Tohle je prostě sen nejednoho rybáře. Obrovská štika zabrala na nastraženou plotici na položenou. Rybářovi posíláme upřímnou gratulaci! O velké štice napsal Sokolovský deník…

„Je to prozatím můj největší úlovek. Štika vážila 19 kilo a měřila 122 centimetrů. Uvidíme, zda to bude v Čechách letos největší chycená štika, či nikoliv,“ řekl Sokolovskému deníku úspěšný rybář. Ten se vydal na štiky na přehradu Skalka nedaleko Chebu. Na háček nastražil plotici a nahodil na položenou.

Nakonec na nastraženou plotici přišel záběr! Po záseku se kapitální štika začala blížit ke břehu, kdyby se ale rozhodla plavat opačným směrem, souboj by jistojistě probíhal mnohem déle. Takto měl rybář asi za 5 minut „hotovo“ a nakonec dostal kapitální štiku na břeh. A její míry jsou skutečně impozantní!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Špičkový prut na štiky na chytání na rybičku! Dostupný za pár korun!

Tato štika je tak dalším kapitálním úlovkem v této oblasti. V loňském roce na Jesenické přehradě chytil jeden rybář štiku o délce 135 centimetrů. Neuvěřitelná ryba!

 

Gigantická štika z české svazovky

Minulý týden jsme psali o jiné štice z české svazovky, která svými mírami vyrazila rybářům dech! Tohle je pravděpodobně největší a nejtěžší štika z české svazovky za poslední léta. Rybářovi Lukášovi Matějkovi se podařila životní štika. Ryba měřila neuvěřitelných 133 čísel a vážila 26,7 kilo! O téhle rybě se právem může říci, že připomíná malého krokodýla. Nádhera!

Zdroj: Sokolovský deník

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Jsou to fantastický štiky. Ta 19ti kg ale nebude ani v TOP dvaceti. Ta 26,70 „jen“ atakuje rekord, pokud byla chycená legálně!!!!Ten je přes 27kg určitě! Jinak pokud na vláčku tak asi rekord jo!?!?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -