Domů Akční nabídka Podzimní akce: Nadupané echoloty LOWRANCE až o 3000 korun levněji! Jen do...

Podzimní akce: Nadupané echoloty LOWRANCE až o 3000 korun levněji! Jen do konce října!

- Reklama -

Rybářský e-shop Chyť a pusť si připravil jedinečnou akci. Na vybrané typy špičkových echolotů LOWRANCE nyní platí velice výhodná akce, kdy dostanete část peněz zpět. Při koupi určitého modelu echolotu můžete získat nazpět přes 3000 korun (120 euro)! Tohle je luxusní nabídka! Akce „cashback“ se například vztahuje na některé populární modely echolotů řady HOOK²! Využijte této jedinečné příležitosti a vyberte si echolot za luxusní cenu! Akce trvá jen do konce října 2019…

Co je to „podzimní cashaback akce 2019“? Jde o akci, kdy při koupi vybraných modelů echolotů můžete získat nazpět až 120 euro, což je v přepočtu přes 3000 korun. Vrácená částka se rozlišuje podle typu daného echolotu – kompletní přehled naleznete níže. Tato akce se týká široké škály modelů LOWRANCE, nás ale zaujal jeden echolot, který patří k těm nejlevnějším, přitom jeho kvalita je na špičkové úrovni…

 

Rybářský echolot LOWRANCE HOOK² 5 se sondou Splitshot

(+ baterie + nabíječka + taška ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový echolot na ryby od věhlasné společnosti LOWRANCE patří k spolehlivým parťákům při hledání vhodných lovných míst, anebo rybích hejn. Na tomto konkrétním modelu LOWRANCE HOOK² 5 se sondou Splitshot milujeme jeho jednoduchost. Menu a nastavení je krásně jednoduché a přehledné. To výrazně zpříjemňuje ovládání při rybolovu i v těžkých podmínkách. K výrazně většímu komfortu přispívá i automatické ladění sonaru.

Echolot je vybaven sondou Splitshot, která nabízí širokoúhlý Broadband CHIRP sonar s dvojnásobným pokrytím oproti většině rybářských sonarů, takže hledání rybích hejn nebo ideálních lovných míst je mnohem rychlejší, jednodušší a efektivnější. Bomba! Maximální komfort pak nabízí i navigace, díky které budete chytat tam, kde ryby berou!

Mezi nejdůležitější vlastnosti a dovednosti tohoto rybářského echolotu patří: 5 palcová obrazovka SolarMAX, automatické nastavování sonaru, dvojnásobné pokrytí vodní plochy, jednoduché menu, optimalizovaná klávesnice s rychlým přístupem ke klíčovým funkcím, vysoce přesný GPS mapový plotr, celosvětová základní mapa, možnost vložení map od vybraných společností, slot na microSD karty a mnoho dalšího.

Balení obsahuje: obrazovku, stojan obrazovky, sondu SplitShot (HDI), napájecí kabel, uchycení sondy, pojistkovou skříň, pojistku, české menu, manuál v CZ.

Tento echolot patří k nejlevnějším v nabídce LOWRANCE. Přitom jeho vlastnosti by mohly „závidět“ i mnohem dražší modely od nejrůznějších firem. Nezapomínejte na to, že i u tohoto modelu si můžete nárokovat vrácení 50 euro! Takže výsledná částka je ještě nižší! Bomba!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Na jaké echoloty platí akce cashback? Získejte přes 3000 korun zpět!

Jak už jsme se zmínili, podzimní akce cashback platí hned u několika modelů echolotů od firmy LOWRANCE. Pokud hledáte sofistikovanější přístroj, než je ten, který jsme si představili výše, pak se podívejte na další modely. I u nich můžete nárokovat vrácení části peněz zpátky! Využijte této luxusní příležitosti a nakupujte výhodně!

Modely echoloů LOWRANCE, na které se vztahuje akce cashback si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -