DomůNovinkyExtrémně levné boilies na For Fishing? Na veletrhu v Praze bude vystavovat i...

Extrémně levné boilies na For Fishing? Na veletrhu v Praze bude vystavovat i DECATHLON!

- Reklama -

O velice levném boilies z DECATHLON se mluví už dlouhou dobu. Tyto levné kuličky rybáře rozdělily na dva tábory. Jedni tuto nástrahu označují jako nekvalitní, druhá část na ni nedá dopustit, protože těmto rybářům levné boilies z DECATHLON prostě funguje. Nyní se tato světově uznávaná společnost a jeden z lídrů v prodeji sportovního vybavení pokusí přesvědčit větší část českých a slovenských rybářů. Jak? Tuhle firmu uvidíte na letošním ročníku For Fishing přímo vedle těch největších českých kaprařských firem…

Bude to zajímavý pohled. Na jedné straně budou stát renomované společnosti, které mají na rybářském trhu neotřesitelné a tradiční místo. Jde například o firmy MIKBAITS, LK Baits nebo Karel Nikl, které mají tuzemští rybáři velice v oblibě, a které jsou tahouny v prodeji nástrah a návnad na kapry na zdejším trhu.

A na straně druhé bude firma, která v posledních letech dodává mezi české rybáře velice levné kuličky. Kuličky, které budí emoce. Boilies, které má potenciál rozdat „nové karty“. Však taky, boilies z DECATHLONU je opravdu levné. Ovšem to neznamená, že by bylo nekvalitní. Naopak! Celá řada rybářů se svěřuje, že jim tato nástraha parádně „jezdí“.

Kde firmu DECATHLON na For Fishing najdete? Expozice této společnosti bude v hale číslo 3, která je určena právě pro kaprařské firmy. To, jak velký stánek firma DECATHLON připraví, není z katalogu na webu For Fishing zřejmé. Ovšem dá se očekávat, že tato společnost bude chtít zaujmout.

Kromě zmíněného boilies má tato společnost i řadu jiných produktů, které patří mezi českými rybáři k stále populárnějším. Jde například i o rybářské bivaky nebo přístřešky. Velmi zajímavé jsou i navazovací materiály, které jsou kvalitní, přitom cenově dobře dostupné. Uvidíme, s čím DECATHLON přijde. Sami jsme velmi zvědaví!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. levné je to proto, že se to dělá ve velkém množství a nečudlí se to po pár kuličkách jako u nás..
    youtube.com/watch?v=ZnLJi5Q1AQw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -