DomůOstatníRybářská publicistikaRybářský veletrh For Fishing 2019: Co rybáře v Praze čeká? Mrkněte na...

Rybářský veletrh For Fishing 2019: Co rybáře v Praze čeká? Mrkněte na kompletní informace

- Reklama -

Už se to zase blíží! V polovině února se v pražských Letňanech otevřou brány jubilejního 10. ročníku veletrhu For Fishing. A organizátoři toho zase připravili celou fůru! Kromě desítek vystavovatelů, mezi kterými nebudou chybět ta nejzvučnější jména, jsou připraveny i zajímavé přednášky o lovu ryb, soutěže, anebo akce pro děti. Milovníci přívlače jistě ocení i tu zprávu, že i v letošním roce bude připraveno akvárium AQUA – DEMO, ve kterém budou probíhat prezentace nástrah. Proto si udělejte čas a přijeďte v polovině února do Prahy! Nebudete litovat!

Rybářský veletrh For Fishing si za 10 let existence vybudoval ohromný zájem ze strany rybářů. V loňském roce se pod střechou tohoto rybářského veletrhu sešlo více jak 30 000 rybářů. Právem je tak For Fishing největším rybářským veletrhem, který se koná na půdě České republiky, a na kterém nechybí žádná významná rybářská firma. I v letošním roce je seznam vystavovatelů bohatě nabitý…

Seznam vystavovatelů je opravdu našlapaný! Jaká nejzvučnější jména nebudou chybět? Začněme od kaprařiny. Jistojistě každého milovníka lovu kaprů potěší to, že i na letošním ročníku si budou moci prohlédnout TOP produkty od špičkových firem FOX a NASH. Z českých předních firem pak na veletrhu For Fishing nebudou chybět Karel Nikl, JET FISH, LK Baits, MIKBAITS, MIVARDI nebo Tomáš Blažek. Samozřejmě, bohatý zástup firem čeká i na příznivce feederu, přívlače nebo sumcařiny. Bude toho opravdu hodně!

 

Organizace: Kde budou jednotliví výrobci?

Hala 2: Tato hala bude univerzální výstavní plochou, na které rybáři najdou firmy jako Alza, JV Rybářské potřeby nebo firmu NASH. Tato výstavní plocha bude mít rozlohu 4800 metrů čtverečních, takže rybáři se mohou těšit na opravdu gigantickou expozici.

Hala 3: Ráj pro kapraře! Na této výstavní ploše rybáři najdou přední kaprařské producenty. Budou tam firmy jako MIKBAITS, Karel Nikl, LK Baits a mnoho dalších. Pokud tedy patříte mezi příznivce lovu kaprů, chcete si prohlédnout novinky pro lov kaprů, anebo pokecat se zkušenými kapraři, pak přijďte na halu číslo 3!

Hala 4: I tato hala je univerzální, ale budou zde převládat kaprařské firmy. Hlavním lákadlem bude určitě expozice světově uznávané společnosti FOX, kterou zná snad každý milovník rybaření. Tahle expozice láká! Zajímavostí pak je, že v hale číslo 4 bude testovací bazén, kde si rybáři mohou prohlédnout zavážecí lodičky.

Hala 5: Baví vás lov štik, candátů, okounů, bolenů, sumců a dalších ryb na umělé nástrahy? Pak nesmíte minout halu číslo 5. Kromě hromady předních firem a jejich produktů bude na této hale obrovské akvárium, ve kterém vám zkušení rybáři ukážou, jak jejich umělé nástrahy pracují, a jak na ně vlastně chytat. Hala číslo 5 je pro milovníky přívlače!

 

For Fishing 2019: Co by vám nemělo uniknout?

Jistě, řada rybářů do Prahy pojede především proto, že na tomto veletrhu je k dostání řada produktů za zvýhodněné ceny. Anebo také proto, že si jednoduše chtějí osahat nejrůznější novinky, které budou na For Fishing k vidění jako první – mnoho produktů zažije „premiéru“ před zraky rybářů. Ovšem, těch důvodů, proč navštívit rybářský veletrh For Fishing 2019 v Praze, je mnohem více.

Rybářské kino: Na rybářském veletrhu For Fishing bude k vidění například rybářské kino. V něm si budou moci rybáři prohlédnout nejrůznější filmy – na webu veletrhu jsou uvedeny zajímavé, rybářské tituly ze zahraničí (Island, Maledivy nebo Laponsko). Milovníci rybářského cestování tak mohou zhlédnout filmy, které pojednávají o rybaření v nejrůznějších koutech naší planety. Ale jsou připraveny i rybářské snímky, které jsou instruktážní, a ze kterých si rybáři odnesou cenné informace o lovu na nejrůznější rybolovné metody.

Akvárium AQUA – DEMO: Velmi oblíbenou součástí rybářského veletrhu For Fishing v Praze je i obrovské akvárium AQUA – DEMO. Právě u něj se schází jak rybářští odborníci, tak i rybářské publikum. Rybáři na tomto místě si mohou prohlédnout, jak představované umělé nástrahy pracují ve vodě, a mohou si k tomu vyslechnout i rady od zkušených rybářů. Pokud jste milovníky lovu dravých ryb na přívlač, pak rozhodně na tuto expozici dorazte. U akvária se vystřídá celá řada odborníků od nejrůznějších firem.

Rybářské přednášky: Další oblíbenou součástí rybářského veletrhu For Fishing jsou i samotné přednášky od uznávaných rybářů. Organizátoři slíbili, že na letošním ročníku proběhne celá řada přednášek pro rybáře, kde se široká veřejnost dozví celou řadu užitečných informací. Nikdo nepřijde zkrátka! Přednášky se budou týkat všech rybolovných metod – od kaprařiny, feederu a přívlače, až po sumcařinu. Určitě je se na co těšit!

Rádi bychom upozornili především na přednášku spolku Zachraňme lipana a pstruha potočního. Na této přednášce dostane každý rybář detailní informace o tom, jak současný stav, který je bohužel opravdu špatný, aktuálně vypadá. A určitě se rozeberou i příčiny, které za žalostným stavem lipanů a pstruhů potočních v našich tocích stojí. Tuhle přednášku opravdu doporučujeme!

 

Rybářský veletrh For Fishing 2019: Nejdůležitější info

Datum: 14. až 17. 2. 2019

Vstupné: základní 200 korun, děti do 140 cm zdarma, ZTP zdarma

Předprodej vstupné: základní 165 korun

Místo: výstaviště PVA EXPO Praha, Beranových 667, 199 00 Praha – Letňany

Parkoviště: 150 korun, parkoviště 2500 míst

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: For Fishing

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -