DomůNovinkyFANTASTICKÁ ZPRÁVA: Český rybář překonal světový rekord kapra! Jeho úlovek vážil 48...

FANTASTICKÁ ZPRÁVA: Český rybář překonal světový rekord kapra! Jeho úlovek vážil 48 kilogramů!

- Reklama -

Gigantického lysce ulovil český rybář Tomáš Krist. Po zdolání a zvážení obrovského kapra váha ukázala neuvěřitelných 48 kilogramů! Podle oficiálních statistik jde o nový světový rekord! Rybář nádherný úlovek zdolal na jezeře Euro Aqua v Maďarsku. Tomáši, gratulujeme!!!

Tip: Kaprařský ráj v Praze

Zdá se, že Maďarsko zase ožívá kaprařskou slávou! Tradiční kaprařská země, kterou v posledních letech ale zastiňovala například Francie, se zase dere na výsluní. A to i díky aktuálnímu úlovku gigantického kapra o váze 48 kilogramů! Toho včera ulovil český rybář Tomáš Krist!

Světový rekord kapra

Fotografie rekordního úlovku včera okamžitě obletěly celý rybářský svět. Pochopitelně, česká rybářská média informovala o nádherném kaprovi Tomáše Krista – například MRK.cz nebo lovkapra.com. Jenže nejen tyto weby. Rekordní úlovek Tomáše Krista se objevil například i v kolébce kaprařiny – v Británii. Fotografie vydal i renomovaný anglický magazín carpcrossing.com.

Není divu, že úlovek českého rybáře vzbudil obrovský zájem. Jedná se skutečně o perfektně stavěného kapra. Rekordní kapr vypadá na fotografiích naprosto úchvatně! Jeho obrovské tělo na fotografiích prozrazuje, že jde skutečně o nevídaný úlovek! Z obrázků, které obletěly rybářský svět lze rozeznat, že lysec je v naprosto perfektní kondici. Nic tedy nenasvědčuje tomu, že právě tato ryba může v blízké době přesáhnout neuvěřitelných 50 kilogramů váhy! Magická hranice tak může být velice rychle překonána! Rekord kapra o hmotnosti 50 kilogramů se blíží!

Tip: Kaprařský ráj v Praze

Jezero Euro Aqua, kde Tomáš Krist rekordního kapra ulovil, leží nedaleko známého jezera v Maďarsku – Balatonu. Jedná se o překrásnou vodu, která je známá svými gigantickými rybími obyvateli. Není tomu tak dávno, co magazín InRybar.cz psal například i o úlovku britského rybáře. Tento kapr také překonal magickou hranici 40 kilogramů!

Dvojice Angličanů při své výpravě na tuto lokalitu zkrmila neuvěřitelných 700 kilogramů krmení. Krmná kampaň se skládala z boilies, pelet a partiklu. Za dva týdny tak dvojice rybářů vytáhla neskutečných 120 ryb, mezi kterými byl i gigantický kapr o váze 40 kilogramů.

 

Východ vs. Západ

V polovině dubna jsme informovali o gigantickém lysci, který vážil neuvěřitelných 43,3 kilogramů. Perfektní úlovek z francouzského Abbey Lakes dával tušit, že západní Evropa je momentálně nejlepší lokalitou pro ulovení těch největších kaprů. A toto nebyl jediný úlovek!

Ještě dříve jsme také psali o rekordním kaprovi z Beneluxu. Tamní lysec vážil neuvěřitelných 41,2 kilogramů! Perfektní ryba! Další významný bod pro Západ!

Zdálo by se, že západní vody převyšují rekordními úlovky východní revíry. Jenže teď přišla skutečná bomba! Rekordní kapr o váze neskutečných 48 kilogramů obrátil zraky i těch nejlepších kaprařů do Maďarska! Tradiční kaprařská země tak znovu ožívá. Co na to západní vody? Snad brzy uvidíme další skvělý úlovek!

FOTO: carpcrossing.com a archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -