DomůRecenze výrobkůNástrahy a návnadyBoilies Extra Carp Magic Squid

Boilies Extra Carp Magic Squid

- Reklama -

Na trhu se letos objevila naprosto žhavá novinka od firmy Extra Carp – boilies Extra Carp Magic Squid. Podle výrobců se jedná o revoluční boilies, které je postavené na těch nejkvalitnějších surovinách. Výrobce tvrdí, že si tato nástraha díky kvalitním ingrediencím získá okamžitou popularitu mezi rybáři. A k tomu má pomoci i několik fantastických úlovků kapitálních kaprů z českých i zahraničních vod na boilies Extra Carp Magic Squid.

Skepse. Tak bychom popsali první pocity při seznámení s touto nástrahou. Na trhu jsme totiž už nejednou zažili celou řadu nových kuliček, které měly být onou revolucí. Ovšem přeplněný tuzemský trh kaprařských značek všechny začínající projekty převálcoval, takže pravděpodobně o žádné „superboilies“ nešlo. Jenže neustále v nás vrtal zvědavý červíček. S čím to vlastně firma Extra Carp přišla? Zajeli jsme se tedy podívat do firmy Extra Carp, abychom viděli boilies Extra Carp Magic Squid na vlastní oči.

007

 

O boilies Extra Carp Magic Squid

Náš pesimismus začal pozvolna mizet po rozhovorech s nadšenými výrobci. „Tohle boilies je revoluční svým složením. Kuličky jsou postavené především na čerstvých kalamárech z Jaderského moře. A právě toto je naše zbraň! V boilies nejsou žádné levné suroviny, kterými ředíme těsto. Ne! Chceme vyrábět kvalitní kuličky, které budou chytat,“ tvrdí nám výrobce, a zároveň dodává: „Jedinečný pach kalamárů je prostě tou nejlepší zbraní na velké kapry. Na boilies už máme chyceného kapra o váze 29,70 kilogramů!“

boilies

extra-carp-boilie-needle-originalAKCE S INFISH.CZ: Nakupte libovolné množství a libovolný typ boilies EXTRA CARP MAGIC SQUID a my vám k vaší objednávce přidáme DÁREK ZDARMA – luxusní jehlu na boilies od firmy Extra Carp! Při objednávce nad 1000 korun pak můžete získat buďto kaprařský balíček (krmení, pelety a dip), anebo naviják zcela ZDARMA! Navštivte InFish.cz a získejte praktický rybářský dárek!

Boilies se vyrábí ve dvou průměrech – 16 a 20 mm. Je balené v kilogramových pytlích. Řada Extra Carp Magic Squid obsahuje 9 příchutí. K těm nejzajímavějším patří švestka, monster crab, super halibut a robin red. Cena? Oproti konkurenci fantastická! Kilogramové balení stojí 279 korun, příchutě robin red a super halibut pak 299 korun. Na balení je velice praktické to, že je vyrobené z pevného obalu, a navíc jde nadále zavírat a otevírat s pomocí „zipu“.

Výrobci připravili i několik doplňků. Rybáři si mohou vybrat hotové boilies Extra Carp Magic Squid v dipu. Kuličky jsou zalité hutným dipem, který z nich dělá ještě účinnější zbraň. Velice sympatické je balení tohoto boilies – krabička o objemu 200 ml obsahuje kuličky o průměrech 16 – 20 mm. Toto balení je tedy ideální pro krátké vycházky za jakéhokoliv počasí. Cena je rovněž sympatická – 99 korun.

boilies

Další bombou je plovoucí boilies Extra Carp Magic Squid. Toto boilies má velice výrazné zbarvení, jak je u POP UP kuliček zvykem. Nejvíce nás zaujala příchuť monster crab, která svým pachem připomíná legendární anglické nástrahy, které byly k dostání v 90. letech, jenže už vymizely. Toto plovoucí boilies za 149 korun je výborným doplňkem, který uzavírá jedinečnou sérii boilies Extra Carp Magic Squid. Vypadá to, že firma Extra Carp přišla s opravdu fantastickou řadou kaprových nástrah!

 

Testování u vody

Neodolali jsme! Nové boilies od firmy Extra Carp jsme jeli otestovat na pískovnu nedaleko Pardubic. Zamířili jsme na naše oblíbené místo. Dno je zde nádherně tvrdé. Pěkné počasí nás usvědčuje v tom, abychom chytali na mělčině, poblíž které se táhne razantní zlom, za kterým hloubka okamžitě padá do 6,5 metru. Po několika rozhovorech s okolními rybáři se dozvídáme, že ryby neberou. Uvidíme tedy, jak se nové boilies předvede.

S lodičkou míříme na druhou stranu pískovny, podél které se táhne les. Poblíž břehu usazujeme naši tyčovou bójku, přičemž si všímáme, že ryby se drží ve sloupci. To může být problém, ale pokusíme se ryby stáhnout dolů ke dnu. Nekrmíme nijak závratným množstvím surovin. Kolegové z firmy Extra Carp nám poradili, abychom k nástraze přihodili jen pár kuliček. Nemáme důvod jim nevěřit, takže tak činíme.

Jednoduše pokládám montáž na mělčinu a přihodím k ní hrstku kuliček. Chytáme na příchuť švestka, která nám nejvíce padla do oka. Voda je sice oproti minulým týdnům teplejší, přesto věříme kuličkám o průměru 16 mm. Ale pravdou je, že pod háček dáváme hned dvě kuličky boilies Extra Carp. Tohle musí fungovat!

Druhý den. 6 ráno. Píp! Píp! Je to tady. Pravidelná pípnutí se ozývají do ranní mlhy. Píííp! Je tam! Přichází zásek! Prut se okamžitě ohýbá do nádherného oblouku. Už v prvním momentu je jasné, že to bude slušná ryba. Táhne pravidelně, žádné divoké kopance. Tohle bude Pan Kapr! Ryba se nijak zvláště nesnaží dostat ke dnu. Jenom tupě míří do strany. Je třeba jít do protitahu. Chvíli to trvá, ale nakonec se daří rybu otočit. Už je u břehu. Teď přichází krizový moment! Vyřízne se háček? Pořád nevíme, co je na udici. Vlákno jenom řeže klidnou hladinu a v odrážejících se paprscích ranního sluníčka se občas rozvíří voda. Pozvolna se daří rybu dostat blíže a blíže k nám. Najednou se na hladině rozvalí mocné kruhy. Viděl jsem obrys ryby! Je to možné? Tohle je nádherný kapr! Jen ho neztratit. Rybě začínají docházet síly. Už ho vidíme! Nádherná ryba! U podběráku se roztáhne obrovský kapr…

kapr

 

kapr

extra-carp-boilie-needle-original

AKCE S INFISH.CZ: Nakupte libovolné množství a libovolný typ boilies EXTRA CARP MAGIC SQUID a my vám k vaší objednávce přidáme DÁREK ZDARMA – luxusní jehlu na boilies od firmy Extra Carp! Při objednávce nad 1000 korun pak můžete získat buďto kaprařský balíček (krmení, pelety a dip), anebo naviják zcela ZDARMA! Navštivte InFish.cz a získejte praktický rybářský dárek!

Nádherná ryba! Kapr je ve skvělé kondici. Nemá na sobě jedinou známku poranění. Jeho břicho je obrovské. Jde skutečně o majestátného kapra. Skvělé! Ryba váží úchvatných 23 kilogramů! Míru nevíme. Po dezinfekci ranky jej okamžitě pouštíme do vody. Jen tak předejdeme zdravotním komplikacím ryby.

kaprZávěrečné dojmy z výrobku: Řada boilies Magic Squid od firmy Extra Carp je fantastickým výtvorem! Boilies nejenom že stojí na poctivém základě špičkových surovin, ale ve vodě i perfektně „pracuje“. Vždy, když jsme boilies vytáhli, šlo vidět, jak pozvolna ztrácelo barvu. To je jasným důkazem toho, že kulička po vhození do vodního prostředí ze sebe vypouští atraktivní látky. Výborné strukturovité těsto, atraktivní příchutě a zajímavá cena! Před řadou boilies Magic Squid by se měly třást i renomované kaprařské firmy, protože tohle boilies od firmy Extra Carp pořádně rozvíří pozvolna zatuchávající vody tuzemského trhu.

Redakce InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -