DomůNovinkyGENIÁLNÍ VIDEO SE SUMCI: Potápěč našel skrýš sumců. Ryby se nechaly dokonce...

GENIÁLNÍ VIDEO SE SUMCI: Potápěč našel skrýš sumců. Ryby se nechaly dokonce hladit!

- Reklama -

Wau! Tak toto video, které jsme pro vás našli na rybářském internetu, je naprosto fascinující. Potápěč narazil u potopeného stromu na skrýš sumců. A pak se rozhodl pro šílený nápad! Potápěč vousaté dravce bez sebemenšího strachu hladil. Fascinující je, že některým sumcům to nevadilo! Tak tomuhle říkáme parádní zážitek!

Není tomu tak dávno, co InRybar.cz psal o útocích sumce, a vlastně i candáta, na člověka. Proto toto video vidíme z jedné strany jako pořádně šílený nápad. Potápěč se totiž bez sebemenšího strachu natáčí s odpočívajícími sumci. Jasně, jasně, ryby nejsou nijak veliké, jenže i tak. Sumci jsou prostě nevyzpytatelní dravci. To je ale potápěčovi zřejmě jedno a některé ryby dokonce i hladí!

Na videu jde parádně vidět, že potápěč není nijak daleko od břehu. Prostě našel místa, kde jsou napadané stromy. A právě takové oblasti sumci milují! A nejenom sumci. V pozdější fázi videa jde vidět, že poblíž popadaných stromů jsou i candáti nebo kapři.

Video je opravdu fantastické. Ukazuje nádhery podvodního světa. A velmi motivující je právě to, že potápěč nemá žádné drahé vybavení. Stačí mu brýle a šnorchl. Pravda, potápěč sice má neoprén, ale kdo by se potápěl 1. listopadu nahý, že jo? I přesto ale narazil na nádherné ryby a prožil skvělý zážitek. Třeba by něco podobného mohlo jít natočit i u nás. A třeba se o to někdy pokusíme. Rozhodně nesmíme zapomenout projevit potápěčovi hlubokou úctu a respekt za jeho video…

Díky za inspiraci!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -