Domů Akční nabídka Dárek pro rybáře, který potěší: Darujte na Vánoce vašemu blízkému rybáři účinné...

Dárek pro rybáře, který potěší: Darujte na Vánoce vašemu blízkému rybáři účinné nástrahy na ryby

- Reklama -

Co si budeme povídat. K Vánocům patří i neúnavný výběr vánočních dárků. Ale co když se netrefíte do chutí a potřeb vašeho blízkého? Ano, je to těžké, zejména pak u rybářů, kdy nevíte, co vašemu blízkému koupit. My jsme ale pro vás připravili zajímavé řešení – vánoční balení účinných nástrah na ryby. S tímhle dárkem se prostě trefíte vždycky!

Proč je tento dárek vhodný? I když nevíte, jakou metodou vás blízký rybář chytá, tak u tohoto dárku to nevadí. Balení totiž obsahuje nástrahy na nejrůznější druhy ryb – od kaprů, až po menší kaprovité ryby. Navíc, tyto nástrahy jsou vhodné jak na položenou, feeder tak i plavanou. Tedy rybolovné metody, na které se nejčastěji loví na jaře. Balení účinných nástrah tak potěší každého rybáře, který půjde na jaře na ryby!

 

Dárkové balení účinných nástrah KAPRPRO

luxusni-darek-darkove-baleni-ucinnych-nastrah-originalCena: 289 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Při objednávce nad 700 korun doprava ZDARMA!

Dárkové balení účinných nástrah jsme sestavili s pomocí firmy KAPRPRO a našich zákazníků. Vybrali jsme pouze ty nejúčinnější nástrahy, které jste nám vy, rybáři, v průběhu sezóny nejvíce chválili. Máme tedy velice dobrý pocit z toho, že jsme sestavili dárkové balení účinných nástrah, které vám bude u vody fungovat. Nástrahy jsou navíc zabalené v nádherném dárkovém balení, které obsahuje 5 druhů těch nejúčinnějších nástrah. Co vlastně dárkové balení účinných nástrah od firmy KAPRPRO obsahuje?

mekcene-pelety-soft-pellets-originalMěkčené peletky SOFT PELLETS KAPRPRO: První nástrahou, kterou v dárkovém balení naleznete, jsou měkčené peletky od firmy KAPRPRO. Jedná se o jednu z nejlepších nástrah letošní sezóny! Proč? Měkčené peletky SOFT PELLETS KAPRPRO mají velice atraktivní velikost, složení a konzistenci. Proto tuto nástrahu milují jak kapři, tak líni, cejni nebo bílá ryba. Jedná se o perfektní nástrahu na položenou, feeder nebo plavanou. V dárkovém balení jsou měkčené peletky s příchutí ČERNÁ OLIHEŇ. Jedná se o jednu z nejpovedenějších variant této nástrahy.

Chcete se přesvědčit o kvalitě této nástrahy? Přečtěte si recenzi na měkčené peletky.

extra-extrudy-obalovane-150ml-tvar-kulicka-originalEXTRA EXTRUDY OBALOVANÉ (tvar kulička): A tady je další bomba! EXTRA EXTRUDY OBALOVANÉ jsou skutečně parádní nástrahou. Jde o drobné kuličky výrazného zbarvení a intenzivní příchutě. Tato nástraha je perfektní pro lov kaprovitých ryb, zejména pak kaprů nebo cejnů. EXTRA EXTRUDY OBALOVANÉ mají perfektní tvar, atraktivní konzistenci a zajímavou příchuť i zbarvení. Jedná se o perfektní nástrahu pro lov ryb za každých podmínek. Dárkové balení obsahuje tuto nástrahu v příchuti SCOPEX. A právě tato příchuť patří k nejúčinnějším.

Chcete se přesvědčit o kvalitě této nástrahy? Přečtěte si recenzi na obalované extrudy.

repkac-originalŘEPKÁČ: Geniální nástraha, která je inovací a velkou revolucí v lovu kaprovitých ryb. Jedná se o perfektní nástrahu z pečiva, která ale obsahuje i vysoký podíl řepky. A právě řepka je jednou z nejlepších surovin pro lov kaprovitých ryb! V řepkáči tak dokonce i pouhým okem vidíte kusy řepky, které stojí za vyšším počtem záběrů! Řepkáč je skutečně parádní nástrahou, kterou ocení hlavně milovníci položené. Tato nástraha je magnetem na kapry! V dárkovém balení naleznete řepkáč s příchutí JAHODY.

extra-extrudy-mekcene-150ml-tvar-pulmesic-originalEXTRA EXTRUDY MĚKČENÉ (tvar půlměsíc): Jedná se o jinou variantu kuličkovitých nástrah. Půlměsícové extrudy mají větší rozměry, proto jsou vhodnější pro lov větších ryb, především pak k lovu kaprů. Tyto nástrahy mají perfektní konzistenci, výraznou barvu a intenzivní vůni. Jedná se o skutečně skvělou nástrahu, kterou ryby milují. My sami jsme se o účinnosti této nástrahy mnohokrát přesvědčili, a proto jsme apelovali na to, aby tyto nástrahy v dárkovém balení byly. EXTRA EXTRUDY MĚKČENÉ naleznete v dárkovém balení v příchuti MED. Právě tato příchuť je asi tou nejlepší možnou.

Chcete se přesvědčit o kvalitě této nástrahy? Přečtěte si recenzi na měkčené extrudy.

mekceny-rohlikac-mikro-originalROHLÍKÁČ (MIKRO): Novinka roku 2015! Jedná se o malé kuličky z pečiva, které jsou naprosto fantastickou nástrahou při lovu kaprovitých ryb na feeder nebo plavanou. Tyto drobné kuličky jsou sice měkčené, ale jejich střed je tvrdý. Díky tomu tak výrobce docílil toho, že tato nástraha ve vodním prostředí vydrží dlouhou dobu. Jedná se skutečně o perfektní nástrahu, která má velice intenzivní vůni a skvělou konzistenci. Mikro rohlíkáč je v dárkovém balení k dostání v příchuti VANILKY.

luxusni-darek-darkove-baleni-ucinnych-nastrah-original (1)Jak sami vidíte, tak dárkové balení účinných nástrah na ryby je poskládané tak, aby každý rybář měl možnost ulovit nádhernou rybu. Nástrahy v dárkovém balení slibují nádherné zážitky jak na položenou, tak i na feeder nebo plavanou. Tedy na rybolovné metody, které jsou nejvíce vytížené na jaře. Nástrahy navíc slibují úlovky kaprů, cejnů, línů, perlínů, plotic a dalších ryb. Tato široká škála ryb je silnou zbraní. Vyberte pro svého blízkého dárkové balení účinných nástrah a udělejte mu radost praktickým dárkem, které u vody jistě ocení!

Přejeme příjemný nákup

Váš InFish.cz Tým

Ilustrační foto: InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -