Domů Novinky GIGANTICKÝ KAPR: Rybářka ulovila na Labi legendárního šupináče, kterého pouštěli ze soukromáku!

GIGANTICKÝ KAPR: Rybářka ulovila na Labi legendárního šupináče, kterého pouštěli ze soukromáku!

- Reklama -

Legendární labský šupináč Two tone byl znovu uloven! Tentokrát jej dokázala přelstít rybářka Veru Smejkalová, která se s nádherným úlovkem pochlubila na sociálních sítích. Obrovský labský šupináč je aktuálně na váze 22,8 kilogramů! Nádherný kapr! Šupináč Two tone z Labe je ta ryba, kterou parta kaprařů dokázala dostat ze soukromé vody zpátky do Labe. A jak vidno, šupináčovi návrat domů nebývale prospívá. Nádhera!

Úspěšná rybářka na Facebooku napsala: „Tohle je přesně to, proč to děláme. Každou vycházku nejmíň rok si dělám srandu, že by mi teď mohl přijít tenhle Two tone s příběhem. No, a bum! Byl u mě! Jsem tak šťastná, moje největší ryba a ještě taková bomba.“

Z fotografie, kterou úspěšná rybářka zveřejnila (ta vrchní), je patrné, že ryba je ve skvělé kondici. Jde vidět, že ji návrat domů opravdu svědčí. Ryba je nádherně zdravá, nikde ani náznak nějakého poranění, anebo strádání. Ne! Tenhle šupináč je ve skvělé kondici! Bomba!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nejlevnější nahazovací echolot za pár korun!

O kaprovi Two tone jsme informovali už v létě. V srpnu jsme psali o tom, že jej dokázal přelstít úspěšný rybář Jirka Havlík. A už tehdy nás opravdu moc a moc potěšilo to, v jak nádherné kondici kapr byl. Obrovské břicho a neuvěřitelně mohutná konstituce. A co víc? Na rybě nebylo ani památky po nějakém zranění nebo poškození. Prostě paráda! Milujeme šťastné konce, a tady to vypadá (klepeme na dřevo), že tento konec bude jako z hollywoodského dojáku!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Kdopak asi toho kapra do soukromáku převezl? To je tajné? Já se domnívám, že to byl na sto procent kaprař, oni důchodci takové ryby neloví. Možná potřeboval prachy na nový bivak či příposlech, to by ho mohlo omlouvat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -