Domů Novinky GIGANTICKÝ KAPR: Slovenský rybář ulovil šupináče o váze 34,7 kilo! Neskutečná ryba!

GIGANTICKÝ KAPR: Slovenský rybář ulovil šupináče o váze 34,7 kilo! Neskutečná ryba!

- Reklama -

Obrovského šupináče dokázal přelstít slovenský rybář Marek Roman! Kapr, kterého dokázal ulovit, vážil neuvěřitelných 34,7 kilogramů a měřil 118 čísel. Tohle je prostě fantazie! Neskutečná ryba! Úspěšný rybář obrovského kapra dokázal ulovit na legendárním jezeře Lac du Der. A právě tahle voda, na kterou se sjíždí kapraři z celého světa, vydala slovenskému rybářovi životní rybu. Mrkněte na fotky!

Rybář Marek Roman se na Lac du Der vydal podruhé v životě. První výpravu na tuhle těžkou lokalitu absolvoval před dvěma lety. Jenže tehdy tady na této vodě „vyhořel“. Před dvěma lety dokázal na háček dostat jen malého kapra. To ale slovenského rybáře neodradilo. A za dva roky se na místo činu znovu vrátil.

Znova týdenní výprava, ovšem počet záběrů byl vyšší. Markovi Romanovi a jeho kolegovi se podařilo ulovit 6 ryb, a hned 3 kapři vážili přes 19 kilo. Výsledek byl tak mnohem lepší než před dvěma lety.

Pak to přišlo! Poslední záběr přišel od obrovského giganta! Ten kapr je prostě fantastický! Šupináč měřil 118 čísel a vážil neskutečných 34,7 kilo!!! Při pohledu na kapra se nám líbí, že je v naprosto dokonalé kondici. Nikde ani škrábnutí, nikde žádné zranění. A ty barvy! Navíc, musíme se přiznat, že obrovské šupináče máme raději než velké lysce. Takový šupináč je prostě unikát!

Na co úspěšný rybář velkého kapra chytil? Kapr zabral na 18 mm boilies LK Baits Spice Shrimp spolu s 14 mm popkou Kapří tajemství. Vše pak bylo zalito All Amino Nutric od LK Baits.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -