DomůNovinkyGigantický lysec z české svazovky: Kolik chybělo do 30 kilo? Rybář ulovil obrovského...

Gigantický lysec z české svazovky: Kolik chybělo do 30 kilo? Rybář ulovil obrovského lysce!

- Reklama -

Někteří rybáři na konci listopadu už složili pruty a veškeré rybářské vybavení schovali kamsi do kouta. Pak jsou tady ale rybářští „blázni“, kteří právě tohle období milují. A není se čemu divit! U vody je teď krásný klid a ticho, prakticky nikde nikdo není. A hlavně! Berou fakt velké ryby! Jednoho takového gigantického kapra dokázal dostat na háček rybář na české pískovně. Šlo fakt o brutálního lysce, který si jednoznačně zaslouží velkou pozornost. Tohle je kapr snů!

Poslední dny se u našich vod objevuje už silná námraza. Ranní teploty padají pod bod mrazu, takže teď není rybaření úplně pro každého! Právě tohle období je ale pro kapry posledním signálem k tomu, aby sehnali poslední nutričně bohatou potravu, která jim pomůže vytvořit zásoby na nehostinné měsíce. Ty už jsou totiž tady, a jen tak neskončí! Takže kapři pořád berou, a to i ti největší…

VÝPRODEJ: Luxusní oblek pro rybáře (bunda+kalhoty) za super nízkou cenu!

A právě v tohle tvrdé období dokázal zdolat obrovského kapra jeden rybář na české svazovce. Tenhle kapr už na první pohled vzbudil svou stavbou těla neuvěřitelnou pozornost. A co teprve pohled na váhu? Ten doslova vyrazil dech! Proč? Protože tahle neuvěřitelná svazová ryba vážila 27,2 kilo. Tohle je hodnota, ze které jde fakt RESPEKT! Nádherná ryba!

Na této rybě nás zaujalo hned několik věcí. Zaprvé: Samozřejmě naprosto dechberoucí jsou proporce tohoto kapra. Prostě, váha přes 27 kilo je na českou vodu naprosto famózních! Kromě velikosti se nám ale na kaprovi líbí jeho pozdně podzimní „forma“. Všimněte si, jak je kapr nádherně zbarvený, jako spadané listí ze stromů. Tohle je fakt nádhera! A nesmíme zapomenout ani na božskou stavbu těla s tolik charakteristickým hrbem za hlavou. Fakt luxusní kapr!

 

Na co kapr zabral? 

Rybáři tohohle obrovského lysce dokázali přelstít na nový druh populární nástrahy NUTRIGO s atraktivní tekutinou uvnitř, která je aktuálně teprve v testovací fázi. Ano, tato nástraha aktuálně prochází dalším vývojem, který nabídne zajímavé vlastnosti. Jaké například? LK Baits nedávno uvedlo, že nové NUTRIGO nabídne například delší dobu rozpadu, anebo více atraktivní tekutiny uvnitř nástrahy. A jak se zdá, kaprům se první vzorky „nového“ NUTRIGO moc líbí…

VÝPRODEJ: Luxusní oblek pro rybáře (bunda+kalhoty) za super nízkou cenu!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

5 KOMENTÁŘE

  1. Pěkny lysec,chybi mi jeho delka? Ja mam svuj osobak 99cm a 22.2kg v Antošovicich u Bunkru z roku 2009.Pak ho ale někdo odnesl,vlastně ukradl.Petruv zdar.K.B.vr.

  2. Když se do článku napíše že to chytil na kukuřicí tak nikdo brblat nebude. Vždyť je to o místě, pak je téměř jedno co dostanou. Kapřík je prostě vodní čuník i na vajgle jsem je za mlada chytal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -