Domů Novinky GIGANTICKÝ SUMEC O VÁZE 104 KILOGRAMŮ! Podívejte se na nádherné fotografie!

GIGANTICKÝ SUMEC O VÁZE 104 KILOGRAMŮ! Podívejte se na nádherné fotografie!

- Reklama -

Marco Turrini zase řádí! Na italském veletoku Po zdolal dalšího vousatého krasavce o váze přes 100 kilogramů! Tentokrát jeho luxusní úlovek vážil nádherných 104 kilogramů! Neskutečná ryba! Marco Turrini si tak připisuje další rekordní zářez. Jen připomínáme, že právě Marco Turrini ulovil v únoru na stejné řece ještě těžšího sumce, který vážil 106,5 kilogramů! Tomuhle říkáme výkon…

lod_na_sumceNádherná ryba. Takhle jednoduše by se dal popsat rekordní sumec, kterého v Itálii ulovil Marco Turrini. Tenhle vousáč bezpochyby patří do kategorie snů. Mohutná hlava s obrovskou tlamou budí neskutečný respekt. A co teprve to zbarvení luxusního sumce? Vypadá nádherně, že? Zdá se, že tato ryba je ve skutečně dobré kondici. Panečku, to musel být souboj!

Tip: Brutální výprodej! Rybářské pruty s obrovskými slevami! 

Sumec 104 kilogramů

Marco Turrini na svém Facebooku, kde fotografie rekordního sumce zveřejnil, napsal: „Víkend byl ve znamení malých ryb. Ale pak přišel král!“ Ano, tohle je skutečně král italských proudů. Opravdu nádherná ryba! Teď už je jenom otázkou to, s jakou rybou se šikovný Marco vytasí příště.

 

Marco Turrini a jeho další obrovský sumec

Jen krátce ještě připomeneme luxusního sumce, kterého Marco Turrini ulovil v únoru. Tahle ryba byla totiž ještě těžší! Únorový sumec od Marca vážil neuvěřitelných 106,5 kilogramů! O takovéhle rybě sní hodně rybářů! Určitě nás bude zajímat, jestli tuto váhovou hranici Marco letos pokoří. Pokud ano, pak půjde o nevěřitelně gigantickou rybu!

Tip: Brutální výprodej! Rybářské pruty s obrovskými slevami! 

Sumec 106,5 kilogramů

Poznámka redakce: Děkujeme Marcovi Turrinimu za poskytnutí jeho úžasných fotografií! Pokud chcete vidět více obrázků obrovských sumců, pak se podívejte na Facebook od Marca.

Redakce InRybar.cz

Foto: Facebook Marco Turrini

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -