Domů Novinky Hodně hloupý vtip? Hákový kříž vyřezaný v boku kapra šokuje rybářský svět!

Hodně hloupý vtip? Hákový kříž vyřezaný v boku kapra šokuje rybářský svět!

- Reklama -

Na zahraničním rybářském internetu se momentálně řeší dvě fotografie ulovených ryb. Nejde tak ani o úlovky, jako spíše o to, co na nich je vyfoceno. Na uloveném kaprovi a sumcovi je totiž patrné, že do nich kdosi vřezal symbol nacistického Německa. Snad každý rozumný rybář tento čin odsuzuje. Ale! V diskuzích se taky živě debatuje o tom, zdali jde o podvrh ve fotomontáži nebo ne. Co myslíte vy?

Fotografie uveřejnil oblíbený zahraniční magazín carpcrossing.com. A na sítích se rozjela obrovská diskusní mela! „Za všechny ty roky jsme viděli spoustu podivných věcí. Ale tohle je opravdu jedna z těch nejsmutnějších věcí, kterou jsme kdy viděli. Na tohle prostě nejsou žádná slova,“ napsali lidé z magazínu carpcrossing.com u fotografií dvou ryb, na kterých je vyrytý hákový kříž. Samozřejmě, i diskutující rybáři pod fotografiemi celou věc velmi tvrdě odsoudili.

Velká část rybářů ale tyto fotografie označila za podvrh. Ovšem, rybáři odsuzují to, že na rybách je vyobrazený symbol režimu, který má na svědomí desítky milionů lidských životů. Jenže! Podle některých tento symbol na ryby ve skutečnosti vyřezaný nebyl. Někteří rybáři tvrdí, že jde o provokaci, kterou někdo vytvořil v počítači.

To, že jde o v počítači vytvořenou věc, podle některých prozrazuje především fotografie sumce. Všímaví rybáři tvrdí, že to jde poznat při detailnějším pohledu na část symbolu, který končí na tlamě ryby. Podle některých je symbol v nepřirozené „poloze“, a navíc nemá takové zbarvení, jaké by měl mít. Jde především o ten přechod mezi zeleným a žlutým zbarvením.

Snad je to opravdu jen hloupý vtip! A doufáme, že tyto symboly nechutné politické ideologie nebyly na ryby skutečně vyřezány. Co myslíte vy? Je to fake nebo skutečně je to v rybách vyřezané?

Redakce InRybra.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -