DomůNovinkyJakub Vágner chytil gigantickou štiku! Podle některých rybářů je to fotomontáž

Jakub Vágner chytil gigantickou štiku! Podle některých rybářů je to fotomontáž

- Reklama -

Nejznámější český rybář Jakub Vágner si nedá pokoj! Své fanoušky opět počastoval fotografií, ze které mnohým spadla brada. Co na ní bylo? Nádherná štika! Tahle krasavice byla prostě obrovská. Jak je u Jakuba Vágnera zvykem, tak u této gigantické ryby neuvedl žádné míry. Přesto! Z fotografie je jasně patrné, že tohle je nefalšovaná štičí královna. Jenže! I tentokrát se objevili rybáři, kteří si myslí, že tahle fotografie je fotomontáž. Proč si to myslí?

Z téhle štiky Jakuba Vágnera běhá skoro až mráz po zádech! Její gigantické tělo připomíná torpédo z válečné ponorky, která brázdí ty nejtajemnější hlubiny. Samozřejmě, největší respekt budí obrovská hlava tohoto dravce, která je plná ostrých zubů. Není proto divu, že známý rybář tuhle rybu nazval královnou! „Jedna ze štičích královen letošního roku,“ napsal Jakub Vágner.

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Brutální sleva na TOP kaprové pruty! Ušetřete až 3000 korun!

Jak už to ale u těchto fotografií s obrovskými rybami známého rybáře bývá zvykem, i tentokrát se objevili takoví, kteří zpochybňují pravost fotografie. Jako například diskutér Michal. Ten napsal: „Nebylo by více fotek téhle krasavice? Potřeboval bych přesvědčit.“ Na to zareagoval další diskutér: „Podívej se na jiný odlesk, světlo atd. u ryby a u něho. Klasika fotomontáž, a nejlíp to jde vidět na tom kalendáři na příští rok.“ A diskutér Michal odpověděl: „No právě, něco mi na tom nehraje, pár štik jsem už chytil.“

 

Jak Jakub Vágner chytá velké štiky?

Jak je u Jakuba Vágnera zvykem, tak své zkušenosti si nenechává pro sebe. Ale sděluje je prostřednictvím videí. A ani lov štik nezůstal bokem! U rybářů je například velmi oblíbené video Jakuba Vágnera o lovu štik na rybičku. V něm rybáři mohou okoukat to, jak se tihle nádherní dravci chytají na jejich přirozenou kořist. Všechny podstatné informace nejdete ve videu!

VIDEO: Lov štik na nástražní rybičku! Jak na to? Jakub Vágner vám poradí!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

18 KOMENTÁŘE

  1. Za prachy se dá udělat všechno.Jeden čas jsem ho dost uznával jako rybáře ale poslední dobou co jsem četl tak začínám pochybovat.To už není koníček ale reklama na peníze.

    • Banda Kunovic co nic nedokáže, že vas to baví ja si bouchl 122na Slezské Harte. Na 30ku plotici.Jo provaluji ale 90 procentům k ničemu max na nervový systém za trhání návazců.jinak rada tyhle potvůrky berou až na podzim většinou…. Říkáme jim hlubinný krokodýl.

    • No pokud si pamatuji ,tak už jako malej kluk podváděl.V Rybářství jeden rok uveřejnili jeho foto s hadem kolem 80 čísel a na přez rok ta samá fotka ,jen had měl 90..A držet takhle velkou zubatku jak on tak přepadneš na ústa,😀

  2. Můj osobní názor je že tak jak vypadá na obrázku velká není. Je moc dobře vidět jak má ruce hodně daleko od těla a tím se ryba rázem zvětší. Nepíše se kolik tato ryba má délku, nejlépe aby u ní byl metr jestli je opravdu obrovská. Možná se mílím já bych jí typoval tak na 80cm až kolem 90cm a zase až tak na štiku to velká rarita není. Ale je možné že za pár let to už rarita bude. Dříve se na Lipně brala velká štika která měla aspoň něco přes 1m a takové metrové štiky dříve se vyskytovaly i v našich řekách kde se běžně vytíraly. Bohužel v dnešní době je hodně málo míst kde mají dobré podmínky, není tráva kde by se mohly vytírat a je hodně rybářů kteří vezmou každou kudlu co se vysadí a má sotva míru.

  3. Tak musim okomentovat, ted jsem náhodou narazil na ČT 2 České ryby legendy. Právě to zkoncilo pěkně natočený film a i ta štika z Nechranice. Bohužel teď tam bude zpousta lodí ale doufejme že tato štika s rozštěpem čelisti dostane jméno a vzdy svobodu. Pro pomlouvače mate uz video.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -