DomůNovinkyJakub Vágner zve rybáře na WCC 2016! Rybářská akce roku se nezadržitelně...

Jakub Vágner zve rybáře na WCC 2016! Rybářská akce roku se nezadržitelně blíží!

- Reklama -

Obrovský kaprařský závod WCC 2016, který se bude konat na Novomlýnských jezerech, se blíží. Celá akce bude probíhat od 9. do 17. září. A návštěvníci se mají na co těšit. Organizátoři připravili pro děti i dospělé bohatý doprovodný program. Zážitek z celé této akce bude tak ještě intenzivnější. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé přednášky, anebo i koncerty známých zpěváků. Jakub Vágner tak zve všechny příznivce rybaření na Nové Mlýny.

Například víkendový program bude ve dnech 16. až 18. září pořádně nabitý. Na pódiích v Autokempu Merkur se objeví i známí zpěváci. V pátek 16. září vystoupí pod Pálavou známý písničkář Xindl X. V sobotu 17. září pak všechny návštěvníky rozpohybuje svými hity Michal David. A to není všechno! Pro malé návštěvníky jsou na každý den připraveny zábavné skákací hrady nebo jízda na koňském spřežení. Malé rybáře jistě potěší i rybářská školička, ve které se seznámí se základy rybařiny. Pro malé návštěvníky jsou pak ještě připraveny zajímavě akční ukázky. Pod Pálavou se například představí policisté se služebními psy. Nebude chybět ani ukázka práce s vodícími a asistenčními psy. Tohle bude opravdu zážitek!

O WCC 2016 si můžete poslechnout více informací přímo z úst Jakuba Vágnera. Ten rybáře v přiloženém videu informuje o celém závodu. Pasáž o WCC 2016 na Nových Mlýnech začíná od času 2:30.

AKCE: Rozdáváme navijáky ZDARMA! 

Pro dospělé návštěvníky je potom připraven rybářský festival FOR FISHING | WCC 2016. Tento festival bude probíhat pod širým nebem. Na této akci se představí řada rybářských firem, například Mivardi, Karel Nikl nebo POLARIZED. Celý festival pak budou pochopitelně doplňovat zajímavé přednášky Jakuba Vágnera. S ním se tak můžete prostřednictvím přednášek vydat do Amazonie, Konga nebo Mongolska.

Připomínáme, že samotný závod WCC 2016 na Nových Mlýnech odstartuje 12. září ve 14 hodin. Konec závodu pak bude 17. září v 8 hodin. Samotný závod bude probíhat na Novomlýnské nádrži (revír Dyje 5). Závodu se zúčastní 110 týmů z 22 zemí. Nebudou chybět zástupci České republiky, Slovenska, Anglie, Německa, anebo i Nového Zélandu či USA.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -