Domů Novinky Kaprařský onlajn ze svazovky #1

Kaprařský onlajn ze svazovky #1

- Reklama -

Náš kaprařský redaktor Tomáš Horáček, který na InRybar.cz publikoval řadu textů a fotografií, vyrazil na ryby. Ze svazového revíru, na kterém se momentálně nachází, bude ale protentokrát posílat pravidelné informace o jeho lovu přímo od vody. Máte tak jedinečnou možnost sledovat, jak se mu bude u vody dařit. Sledujte každý den kaprařský onlajn ze svazovky na InRybar.cz!

 

Neděle, 10. 8. 2014

onlajnJe to tady! Konečně vyrážíme společně s Denčou a jejím věrným hlídačem Ginou na týdenní pobyt v divočině. Začínám skládat věci do auta, ale jak to tak vidím, tak třídveřový Peugeot asi nebyl nejlepší volbou pro přepravu nás, a všech potřebných věcí. Nicméně jdu to zkusit. Uvidíme, jak to dopadne.

 

onlajnKupodivu se vše vlezlo a nemusíme nic nechávat doma. Sedáme do auta a vyrážíme vstříc námi předem vytipovanému svazovému jezeru. Mám v plánu navštívit hned tři lovná místa. A až podle podmínek si vybereme, kde se usadíme.

 

 

onlajnCesta se trochu protáhla, i když je neděle, tak všechna dobrá místa jsou obsazená. Trochu jsem zaimprovizoval a vzal místo, pro mne neznámé. Tak uvidíme, co nám ukáže. Jsme ubytování, jdu na vodu. Musím se podívat, co nám nabízí.

 

onlajn

onlajnNic výrazného jsem po hodině hledání nenašel. Narazil jsem pouze na menší vyvýšeniny 100 metrů od břehu, u kterých budu zkoušet štěstí. Druhý prut nastražím podél břehu u rákosí. Místo v dálce prokrmím do většího prostoru partiklem a boiliem. U břehu nasadím pouze boilie. První zakrmení provedu pouze menším množstvím návnady, a počkám, jak ryby zareaguji. Podle toho se následně zařídím.

 

Pondělí, 11. 8. 2014

onlajnDam si ranní čajík a jdu udělat nové návazce na oba pruty. Noc byla úplně bez záběru. Prostě ani ťuk. Nadějí ale je, že se ryby na rozkrmeném místě ukazují. Přikrmím. Uvidím, co to udělá.

 

 

onlajnTady je vše, co potřebuji pro vytvoření návazců. Většinou používám ztužené návazce. Ty totiž při náhozu nemají tendenci se zamotávat tak, jako například návazce z měkké šňůrky.

 

 

onlajnA tady mám hotové návazce. Zatím se mi je ale nepodařilo odzkoušet na rybě. Prostě neberou. Ale chce to čas. Určitě něco přijde. Výprava bude ještě pořádně dlouhá. Tak zase zítra.

 

 

Autor: Tomáš Horáček

Poznámka redakce: Z důvodu včerejšího pozdního odeslání fotografií jsme se rozhodli, že nedělní příspěvky zařadíme k těm dnešním (pondělním). Díky tomu vám z výpravy nic neuteče! Sledujte kaprařský onlajn ze svazovky každý večer na InRybar.cz, a buďte s námi pořád na rybách! 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -